Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen orvosok vannak? Elmente...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen orvosok vannak? Elmentem a suli nőgyógyászához, hogy gyógyszert szeretnék íratni. Erre hölgy aki bent ült megkérdezte, hogy szedek e vmilyen gyógyszert hajlamos vagyok e hízásra. Végül már csak annyit észleltem kezembe a recept, yasminelle.

Figyelt kérdés
Majd mondta várjak hogy a dr. úr is aláírja, mert h kiderült a hölgy csak az asszisztens volt. Serintetek ilyen egy jó orvos?Nagyon kiborultam, hogy egy asszisztens dönti el mit szedjek, és mi jó nekem. Meg se akart vizsgálni, mert h sokan vannak még menjek akkor külön orvoshoz a vizsgálatot szeretnék erre neki nincs ideje.
2009. máj. 2. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hm nem semmi. Szerintem keress egy másik nőgyógyászt fel. Nekem az volt az első mikor mentem és mondtam, hogy gyógyszert szeretnék iratni, hogy megvizsgált. Aztán kérdezősködött stb.
2009. máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nekem volt vér vizsgálat is, és bár arra már nem emlékszem, de lehet hogy vizelet vizsgálat is.
2009. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem ugyan ez volt,csak sztk-ban.érdekes.az asztalra kell csapni,ha az embert azt akarjah normálisan viselkedjenek vele.
2009. máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mostanság már sajnos legtöbbször így hasraütésszerűen írják ki a foggátlókat. érdeklődj körbe, ki ismer lelkiismeretes, normális nőgyógyászt, és menj el hozzá.
2009. máj. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizony a személyre-szabott egyre inkább azt jelenti, hogy a nőgyógyász személyére szabott, nálunk szinte mindenki ugyanazt szedi aki odajár. Én már szedtem többfélét, mikor panaszkodtam a mellékhatásokra, akkor is egyszerűen írt egy másikat, ami eszébe jutott vagy közölte, hogy az nem attól van. Legutóbb a belarával volt egy csomó gondom, elsoroltam neki a fél tájékoztatót aztán meresztgette a szemét, hogy az a gyógyszer jó, biztos nem attól van. Pfff. Én elmentem magán dokihoz, bár nem mindenki teheti meg, de évi egy rákszűrésnek az árát kibírom, ha panaszom van, tudom, hogy nem csak bekukkol és hasra ütés szerűen ad valami kúpot ami vagy jó vagy nem (nekem ezt csinálták az sztkban, semmi kenet vagy ilyesmi), a gyógyit meg felírja és ha jó a receptírás miatt nem kell fizetnem, íratom tovább a házi orvossal.
2009. máj. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Az összes fogamzásgátló JÓ! Az, hogy mit ír az orvos vagy aszisztens (aki megjegyzem lehet, hogy főiskolát végzett diplomás ápoló tehát nagyon is ért a dolgához) csak attól függ melyik gyártó fizeti le jobban.Másodlagos, hogy 40kg vagy 140 kg vagy. Attól függ mennyi hormon kell.
2009. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Természetesen elmentem magánorvoshoz utána, aki szintén ezt a gyógyszert írta fel, illetve kettőt ajánlott és én választhattam. De ez a doktor elküldött vérvételre, vizeletvizsgálatra, kitöltetett velem egy űrlapot, kérdésekkel(volt a cukorbeteg a családba...)
2009. máj. 3. 10:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Jobb, ha elmész egy normális orvoshoz. Csak úgy, vér-és vizeletvizsgálat nélkül nem szabadna fogamzásgátlót felírniuk...
2010. jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vér és vizelet vizsgálatból nem fogja megállapítani, hogy milyen gyógyszer kell neki, meg mennyi hormon, csak megnézi,hogy jó-e a mája, veséje, meg hajlamos-e trombózisra. Attól még akármit felírhat neki, azt nem tudja megállapítani.
2010. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!