Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok a NuvaRing...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a NuvaRing hüvelygyűrűről? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Van vkinek vmilyen tapasztalata vele? Kényelmes? Nem csökkenti a libidót? Nem okoz semmilyen kellemetlenséget? Ha elkezdem használni először akkor mennyi idő után véd? Vagyis azt tudom hogy 1 hét, de ha szombat este helyezem fel akkor a köv.hét vasárnap reggelén már lehetek együtt gumi nélkül a barátommal? Biztonságos annyira hogy belémélvezhessen??
2009. ápr. 29. 20:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Ezt használok, csak még nem telt le az 1 hét és amúgy tudok róla mindent hogy hogy kell használni stb, csak arra lennék kiváncsi hogy biztonságos-e annyira h a barátom belémélvezhessen? esetleg libidócsökkenés/növekedés?
2009. ápr. 29. 20:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Én imádtam.Kényelmes,nem felejtettem el bevenni.Annyi volt az egész,h a párom rendkívüli méretei miatt ki kellett venni szex közben mert zavart,és nem tudtam ellazulni tőle.De több barátnőm is használta,mind szerettük/szeretjük.Az ára egy kicsit borsos.
2009. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is meg vagyok vele elégedve. Nem kell minden nap foglalkozni vele, nem híztam tőle, nem csökkent a libidóm sem. Szex közben nem lehet érezni.

( Már pár napja felvetődött ez a kérdés, úgyhogy nézd meg miket írtak még róla)

2009. ápr. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A párom rendszeresen belémélvez, szóval biztonságos. Nem lettem terhes tőle. Csak fontos, hogy betartsd a szabályokat, ami a betegtájékoztatóban van.

( Hogy akkor vedd ki, amikor kell, ne hamarabb stb)

Egy hét után elvileg véd, én azért megvártam az egy hónapot. Biztos ami biztos.

2009. ápr. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!