Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette 20 fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette 20 fogamzásgátló rendes szedése mellett lett már terhes valaki?

Figyelt kérdés
Ezt írta fel nekem az orvos első fogamzásgátlónak és kíváncsi vagyok mennyire biztonságos. Már az első levelet beszedtem, de valahogy még nem bízok benne, olyan bizarr belegondolni, hogy belém élvezzen valaki... :D
2009. ápr. 28. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kicsi esély van rá. Én is szedtem évekig de minden rendben volt.
2009. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Fogamzásgátló tabletta azért van, hogy beléd élvezhessen valaki. :)

Én egyébként Lindynette 20-at 5 éven át szedtem, és nem vagyok anyuka egyelőre. :)

2009. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is szedtem majdnem két évig, de semmi probléma nem volt. Sem súlygyarapodás, sem pattanások, sem semmi.
2009. ápr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! én is azt szedem 5 éve, semmi gond nem volt, egy grammot nem híztam vagy fogytam, terhes sem voltam még, az egyik legalacsonyabb hormontartalmú gyógyszer, nagyon biztonságos. Nem terheli meg különösebben a szervezetet. Bízz benne nyugodtan, ha nem felejted el bevenni minden nap, az egyik legjobb. Viszont arra majd figyelj ha beteg leszel és antibiotikumot ír fel a doki, az gyengíti minden fogamzásgátló tabletta hatását, tehát amíg azt szeded nem árt majd valami mással is védekezni, nehogy baj legyen. Ha már elszedted a gyógyszert amit felírtak a betegségedre, nincs mitől félned, élvezzétek tovább egymást :)
2009. ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én két éve szedem, egy levél beszedése után élvezett belém először a párom, azóta mindig....és még sosem lett semmi baj, pedig volt már egy két alkalommal,hogy elfelejtettem egy szemet(ilyenkor megszakítással csináltuk,de ugye köztudomású,hogy ezzel még nem lőttünk ki minden esélyt)
2009. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én 2 éve szedem és nincs vele semmi gond, volt párszor hogy elfelejtettem bevenni (pár órán belül pótoltam) de még így sem lettem terhes. beteg is voltam, antibiotikum szedése mellett se volt problémám
2009. okt. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!