Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen komolyabb bajaim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen komolyabb bajaim lehetnek az állandó gyógyszerváltogatásból?

Figyelt kérdés
Az van, hogy elkezdtem fogamzásgátlót szedni még a nyáron. Symiciát kaptam, beszedtem 3 havit, majd most, amikor elmentem nőgyógyászhos újabb adagot felíratni, közölte, hogy pár hónapig még nem tud nekem felírni Symiciát. Így találomrra felírta nekem a Lyndinette fogamzásgátlót. Ki is váltottam, viszont nem nagyon szimpatizálok vele, a másik pedig tökéletes volt, nem volt semmi melllékhatása. Baj lenne, ha legközelebb újra Symiciát íratnék fel (ha addigra visszakerül a forgalomba) ?
2011. okt. 1. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne belőle különösebb bajod, de kár előre leírni az új gyógyszert, lehet, hogy ez is ugyanúgy beválik majd, akkor meg felesleges váltogatással megbolygatni a szervezeted. De ha mindenképp szeretnél visszatérni az eredetihez, és esetleg nem kerül vissza a patikákba, legközelebb irass Yasminelle-t, ennek teljesen ua. a hatóanyaga, mint a Symicia-nak, csak drágább:S
2011. okt. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én sem érem, miért nem az azonos hatóanyagú gyógyszerek egyikét írta a dokid
2011. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!