Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az 72 órás esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az 72 órás esemény utáni tabletta beszedése után, mikor kezdhetem el szedni újra a fogamzásgátló tablettámat?

Figyelt kérdés
Köszönettel.
2009. ápr. 27. 00:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi szükséged volt a 72 órásra, ha szedsz fogamzásgátlót? :O
2009. ápr. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
hát tudod, egy modszer nem elég. gumi mellé is kell a pharmatex.
2009. ápr. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj el inkább nőgyógyászhoz és konzultálj vele. A 72 órás bekapkodni nem játék, főleg ha még fogamzásgátlót is szedsz mellette.
2009. ápr. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Fog. gatlo mellett flűelesleges volt bevenni a 72 orasat. többet artottal vele mint hasznaltal. de inkabb menj el egy orvoshoz, ő majd elmondja h mi a teendo.
2009. ápr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
ugy tudom h ugyanugy mint maskor. vagyis ha a ciklus 5. napjan kezdted az uj levelet, akkor most is vard meg az 5. napot.
2009. ápr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 tade ***** válasza:
100%
Tok folosleges volt tabi melle meg esemeny utanit bevenned. Ha nem bizol a tabiban, akkor hsznaljatok melle meg gumit is. Amugy meg vard meg a kovetkezo mensid, es annak elso napjan vedd be az elso szemet.
2009. ápr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak az a kérdésem, hogy honnan szereztél 72órásat?

Mert szerintem józan nőgyógyász tabi mellé nem ír ki 72órás sürgősségit.

Hacsak nem a 2. bogyónál tartottál, akkor talán, de arra is segít azt hiszem, ha kettőt veszel be.

2009. ápr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
minek kellett az? :|
2009. ápr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Felírattál magadnak esemény utánit, de nem kérdezted meg az orvostól? Szóval nem is beszéltél vele. Csak mondtad neki, hogy beléd ment... egek.
2009. ápr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tényleg nem világos, hogy hogyan szerezte, nekem rajta van a kartonomon, hogy írattam fel bogyót, hogy mégsem szedem, és a sürgősségiek is (besikerült egy apró baleset nemsokkal a receptírás után, és mentem esemény utániért -anyum eltépte a receptet, hogy nem szedhetek foggátlót- és a doki teljesen ledöbbent, hogy hát három havi adagot írt ki, és minek nekem 72órás, és csak akkor adott mikor letettem neki a nagy esküt, hogy tényleg nem szedek foggátlót). Jegyzik a dokik, tehát ha nem is ugyan ahhoz a dokihoz ment, akkor is látnia kellett, hogy szed valamit! Kivéve persze a tiniambulancia, de ennyi ésszel szabad lábon, hogy nem mondta szed fogamzásgátlót.
2009. ápr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!