Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem jött meg 2napja, de mért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jött meg 2napja, de mért?

Figyelt kérdés

a barátommal lefeküdtem minden simán ment cs annyi vt a baki h most a kottonba ment el de megnéztük nem vt lyuks a helyén vt minden talán annyi lehetne h 1kicsit felcsúszott és lefojt egy kicsi és gondolom a miatt de a barátom esküszik h a helyén vt minden de hanem akk

mért késik?


2011. szept. 24. 07:13
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és nálam nem jellemző h késne
2011. szept. 24. 07:19
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is sokáig óvszerrel védekeztünk, mindig bennem ment el, és nekem is volt, hogy késett. Nem két napot, hanem 1 hetet.... Ellenőriztük mindig az óvszert, szóval én mondhatni nyugodt voltam, de azért a mivan ha mégis ott volt bennem.

A késés pedig ezeregy dolog miatt lehet. Stressz, egy kis felfázás, vagy pl. nekem a citromos dolgoktól is késik. Ne parázz rá. (Ja, és én azóta az eset óta, figyelem a testemet. Pl. ha egy héttel a menzesz előtt feszül a mellem, akkor tudom, hogy meg fog jönni, így nem félek, ha késik kicsit....Ajánlom neked is, hogy figyelgesd a tested változásait pár cikluson keresztül, hasznos dolog.)

2011. szept. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :D ez megnyugtatott
2011. szept. 24. 08:17
 4/6 anonim ***** válasza:

a rövidítések felét nem értem


ha késik, tesztelj, ennyi

2011. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 coffeez válasza:
Rövítés kulcs: cs=csak, v=volt, akk=akkor,vt=volt :D
2011. okt. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
és a lefojt az mi? ágyúcsőben vagy a puskacsőben fojtott le valamit?
2011. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!