Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Honnan tudom, hogy megfelelő-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy megfelelő-e nekem a Milligest? Mikor kell orvoshoz fordulnom?

Figyelt kérdés

Először szedek tabit, a második levelem 5. szemét vettem be ma. Az első levélnél minden nap volt pecsételő vérzésem, igaz nagyon nagyon minimális. Vérzésem normális volt, időben meg is jött. A 2. levél első 4 napja alatt semmi rendellenesség. Ma viszont megint pecsételő vérzés...

Tudom, hogy új tabiknál, főleg ha elször szedem akkor normális...de mennyi ideig?? Mikor forduljak orvoshoz,mert valszeg nem jó nekem ez a gyógyszer???


2008. márc. 11. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is nyugodj meg nem kell aggódni.Én is milligestet szedtem,de én rosszul voltam tőle minden hónap első 7 napjában.A narancssárga bogyók azok,ha jól emlékszem.Az első két hónap viszont elviselhetetlenül rossz volt,majd a harmadikban mint egy varázsütés vége lett az egésznak,és csak az első hét szem alatt jelentkezett minimális hányinger.A harmadik levél szedése alatt úgyis dokihoz fogsz menni,mert fel kell iratni a következő három hónapot,ha akkor is van pecsételő vérzésed,említsd meg neki.
2008. márc. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!