Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek végleg megszűnik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek végleg megszűnik a Volina fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Nem tudtam kiváltani az orvosom által felírt receptet, a patikában azt mondták, hogy szabadalmi viták miatt felfüggesztik a forgalmazását... Szerintetek egy ilyen "vita" meddig tart, és mikor kezdik el újra árulni?

Ha váltani kényszerülök, akkor annak mi a menete? Egyik hónapban még ezt szedem, a másikban azt, és nem szűnik meg a védettség? Vagy az egész procedúrát kezdhetem előről?...:-(

Előre is köszi a válaszokat!


2011. szept. 21. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jogi vita van, akkor van egy másik gyógyszer, ami ugyanazt tartalmazza, tehát azzal tudod helyettesíteni.
2011. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is így jártam. Én Yadine-t kaptam helyette a patikában, ugyanaz a hatóanyag, úgyhogy a védettség nem szűnik meg.
2011. szept. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, hogy a Yadine ugyanaz, mint a Volina, csakhogy 8000 Ft..arra meg nincs pénzem!:-( Már a 6000 Ft is sok, na de a 8...
2011. szept. 21. 19:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig mást nem tudsz csinálni, már nincsen olcsóbb!
2011. szept. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Lindynette 20-at adott az orvos Volina helyett.Ugyanaz a hatóanyaga.Ezt pedig 7000 ft körül váltottam ki (3 havi).
2011. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!