Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez normális a megvonásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális a megvonásos vérzésnél?

Figyelt kérdés

4. hónapja szedek tablettát ( 3 levél jangee, 1 levél yasminelle-t vettem be eddig.)

Az első hónapban a 3. nap este, a 2. szünetben a 4. nap, a 3. alkalommal pedig az 5. nap jött meg. Most vagyok a 4. gyógyszermentes napon, és még nem jött meg,csak fehér folyásom volt.

Ez normális? Vagy mindig ugyanazon a napon kellene megjönnie? vagy mind1, csak a szünetben megjöjjön?


2011. szept. 13. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig ugyan akkor jött meg a szünetben a 4. napon 4 éven keresztül.
2011. szept. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

na ma megjött, a 4. napon..

nemtudom, remélem nem baj. erről pont nem ír a betegtájékoztató, csak annyit hogy a szünetben vmikor meg kell jönnie.

2011. szept. 13. 18:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Te két fajta fogamzásgátlót szedsz?
2011. szept. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
neeem, jangee-t szedtem 3 hónapig, csak bevonták és helyette van yasminelle 1 hónapja. :D amúg ugyanaz a kettő, szóval teljesen mind1.
2011. szept. 14. 16:34
 5/10 Timi: ) ***** válasza:

Érdekes,ez,hogy a Jangeet bevonták,mert én azt szedem fél éve és semmi bajom,megvagyok vele elégedve...

Szóval a válaszodra a kérdés,a szünetmentes idő alatt a 2. vagy 3. napon kell elvileg megjönnie,de a 7 nap alatt bmikor megjöhet,az sem probléma,csak jöjjön meg.4 hónap alatt még nem rendszereződött a menszeszed,akkor keresd fel az orvosodat,és mondd el neki a problémádat,ő készséggel válaszol minden kérdésedre.Egyébként nekem az első 2 hónapban nem mindig azon a napon jött meg,de mára már szinte órára pontosan jön meg.

2011. szept. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jangee-val nincs is semmi baj hatásilag, csak teljesen ugyanaz mint a yasminelle, csak olcsóbb, így szépen beperelte őket a Bayer. Így bevonták.
2011. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy semmi bajod nem lett a váltásból? Nem egy helyen olvastam, hogy pecsételő vérzést okozott.
2011. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy a 2-3. napon kell megjönnie. A 4-5. napon is teljesen jó.
2011. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi!


amúgy a gyógyszerváltás egyáltalán nem okozott problémát, semmi pecsételés. Mondjuk mikor a jangee-t kezdtem, akkor se pecsételtem, elkerültek a mellékhatások :)

2011. szept. 17. 11:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor kezdek megnyugodni, én 1 éve szedek Jangee-t, most fogyott el utolsó levél és még mindig nem lehet kapni, szóval marad a Yasmine. Nekem se volt semmi mellékhatásom Jangee-től.
2011. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!