Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedésének...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedésének befejezése után a következő mensi késhet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg igen. Van akinek nem, de van akinek igen. Sok embernek még egyéb bajai is vannak...én ezért nem merem abbahagyni:S
2011. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elfogyott a bogyóm és mire a doki felirta, már vége volt a havimnak így gondoltam várok következő haviig és ujrakezdem de már 1 hete csúszik.. közbe is éltem nemi életet de odafigyeltünk (más védekezést mondjuk nem használtunk..) de azt hallottam hogy rögtön szedés befejeztével ritka hogy teherbe is esik valaki, viszont így hogy már 1 hete késik kezdek aggódni.. :s
2011. szept. 6. 15:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is késett pár napot, ha jól emlékszem 5-öt, de fejből nem tudom pontosan, de naptárban meg van valahol a szobám valamelyik eldugott pontján. :D

Úgyhogy ne aggódj, késhet. Én is előtte már 1-2 nappal éreztem, hogy feszül a mellem, stb.

De semmilyen védekezést nem használtatok? Megszakítást se? Jó, az nem igazán védekezés, de na... érted, az is valami ebben az esetben. Mert ha nem, akkor azért egy teszt nem árt. De ha nincs okod a pánikra mert vigyáztatok, akkor simán késhet a tabletta abba hagyása miatt, mert sokaknak késik utána, ahogy mondtam nekem is késett.

2011. szept. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ éssss a védekezés az annyi volt hogy megszakitás... :"D
2011. szept. 11. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!