Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló okozhat narancsb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló okozhat narancsbőrt?

Figyelt kérdés

Június óta szedem a lindynettét előtte 2009óta folyamatosan más féléket mert nem váltak be. A combom belső felében jobban látni narancsbőrt június óta. Tehát állva nem csak ha felhúzom a lábam törökülésbe meg ha oldalt fekszek.

Lehet ez a fogamzásgátlótól?? Egyébként Lindynettére Volináról váltottam gombásodás meg nulla libidóra való csökkenés miatt. Mi a véleményetek a Lindynettéről??

21/l


2011. szept. 3. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

nem sportolsz eleget, azért van narancsbőröd,

kis hízást még lehetne a fogamzásgátlóra kenni, de a narancsbőrt nem

2011. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
hát talán ha lemondanál a féktelen kéjelgésröl, akkor nem lenne ez a kinod...mert ugye azért szedsz fogamzásgátlót, hogy semmi se korlátozzon a kényelmetlenségektöl mentes sexben?!
2011. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Utolsónak mondanám, hogy nem kéjelgek féktelenül. Sőt alig van olyan hét amikor a szexek felét élvezném, mert akárhány tablettát próbáltam nagyon száraz vagyok tőle, gombás problémáim vannak. Azért szedem mert félek a gumitól( kiszakad vagy ilyenek), mert ha véletlenül teherbe esnénk nem tudnám elvetetni de megtartani sem mert az anyagi helyzet nem túl fényes egyikönknél sem. A rosszindulatóktól kíméld meg az embereket ha nem ismered a részleteket. De egyébként sem lehetsz ilyen bunkó...
2011. szept. 3. 15:45
 4/11 mackus válasza:
100%
nem túl valószínű hogy gyógyszertől..
2011. szept. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

kislány, ha száraz vagy tőle, akkor ne egy kis narancsbőr miatt aggódj...vagy keress egy normális orvost, aki nem találomra írogatja a tablettát, vagy válts gumira


annak semmi értelme, hogy a gumitól való félelmedben olyan tablettát szedsz, ami kellemetlenné teszi az aktust


ha kiszakad a gumi, amire normális használat mellett nagyon kicsi az esély, akkor még mindig felírathatod a 72-órás tablettát

2011. szept. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ja és a pasidat is kéne kezelni gomba ellen, mert nyilván tőle kapod vissza
2011. szept. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 éve szedek Lindynette-t. Nálam semmilyen mellékhatás nem jelentkezett, kivéve, hogy kicsit nőttek a melleim. Bár nekem ez az első fogamzásgátlóm, így szerencsésnek mondhatom magam, hogy nem híztam, nem csökkent a libidóm, nem gombásodok, száraz sem vagyok és depressziós sem lettem. A trombózisra való hajlamom pedig ki lett vizsgálva, így remélhetőleg azt sem kapok tőle. Tehát teljes mértékben meg vagyok elégedve ezzel a tablettával.

Hogy narancsbőrt okoz-e? Nem hinném. A narancsbőrt a kevés folyadékfogyasztás, a salakanyagok felhalmozódása okozza. Nekem azelőtt is volt, hogy elkezdtem volna szedni, és azóta is van. Amint nőttem egy kicsit hosszában vagy "széltében", egyből megjelentek a csíkok. De nem volt ennek köze a gyógyszerhez. Lehet, hogy Te mostanában keveset iszol, vagy esetleg sok káros anyagot fogyasztasz, és kevesebb egészségeset. De a legbiztosabb, ha megkérdezed a nőgyógyászt róla, hogy okozhatja-e a gyógyszer.

Egyébként én úgy vagyok vele, hogy ha a lehetséges mellékhatások közül bármelyik jelentkezne nálam drasztikusabb mértékben, akkor abbahagynám a szedést és váltanék gumira- pedig soha életemben nem szeretkeztem gumival, a barátom sem, és én is félnék, hogy kiszakad, de inkább csinálnám abban, minthogy egyáltalán ne élvezzem a szeretkezést.

20/L

2011. szept. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én 14 kg-t híztam kb 3 hét alatt a fogamzásgátlótól és a hirtelen hízás miatt teljesen szét ment a bőröm... ajánlom hogy ne szedj inkább semmit. én is letettem
2011. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
lehet tőle narancsbőröd, ugyanis a hormonális változások a cellulit mennyiségét növelhetik
2014. máj. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, amennyiben a hülyeség halált okoz.

Na, itt vagy még, kérdező?

2014. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!