Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Feb.21-en Postinort vettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feb.21-en Postinort vettem be, vajon megsem volt hatasa?

Figyelt kérdés
Elszakadt az ovszer,es csak azutan vettuk eszre miutan befejeztuk.Utanna rogton bevettem a gyogyszert,es ra 12 es fel orara a masik szemet.A mensim a szokott idoben jelentkezett,amikor kellett is volna,feb.21 utan 12 nappal.Es tartott 4 napot (kicsit fura volt ,es higabb) aztan nem volt olyan intenziv, aztan azota megint megjott rendes 28 napos ciklussal,es szinten 4 napot tartott(mar surubb volt).A mostani mensim elejen megint elkezdtem szedni a fogamzasgatlom amit 2 eve szedek,csak 3 honapos szunetet tartottam jan,feb,marc. S a mensim 4 nap verzes utan,atment barnas folyasba.Kozben pedig ugy erzem hogy nott a hasam,es mintha rugdosna is.Bebeszelem? Mar a 8. hetben lennek ha tenyleg nem hatott a Postinor.Kicsit aggodom,mi is van.Tesztet is csinaltam,egyet az aktus utan 5 nappal,egyet pedig az elso mensim utan 1 nappal.Mindketto negativ lett.Nekem a Postinor elott mindig 6 napig tartott a mensim,erosebb majd gyengebb napokkal.Minden valaszt szivesen varok.
2009. ápr. 19. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

1.A terhessegi teszt csak aktus utan 14 nappal mutat "igazi" eredmenyt.

2.Hogy rugdosna 8 het utan???8 het utan meg laba sincs a gyereknek!!!xD

2009. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak bebeszeled...es igaza van az elozonek....8 het utan meg nem rugdoshat...
2009. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A 2.tesztet az aktus utan 16 nappal csinaltam kb.Akkor az mar igazi eredmenyt adott ki.De mi van ha tevesen?Ah.Kicsit paras vagyok.;))
2009. ápr. 19. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor esetleg csinálj mégegyet? akkor talán megnyugszol. de a fentiek alapján sztem kizárt, hogy terhes legyél.
2009. ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat,kicsit nyugodtabb lettem,holnap csinalok meg egy tesztet. S akkor minden ok lesz,remelem:)
2009. ápr. 19. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes, és a nőknél teljesen "normális" ez a paranoia, amit lerendeznek, ha esély van rá. Hidd el, ilyenkor mindenki beképzel magának teljesen abszurd, akár csak terhesség vége felé jelentkező tüneteket.

Amúgy, a menzeszed valószínűleg a gyógyszer miatt volt másmilyen. Lórúgás adag hormont kaptál, ne csodálkozz.

2009. ápr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!