Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, volt már akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már akinek fogamzásgátlótól megnőttek a mellei?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy van akire így reagál a szervezete a hormonváltozásokra. Leírnátok, hogy ti mit szedtetek? Lehet, hogy nekem nem úgy hatna, de úgyis el akarom kezdeni szedni és legalább azt vennék. Próbacseresznye. És kiméljetek emberek az olyan válaszoktól, hogy nem arra való bla. Köszönöm!:-)
2011. aug. 30. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem kívánságműsor.Nem úgy megy,hogy bemész a gyógyszertárba és elmondod mit akarsz venni,hanem mi az,amit az orvos felírt.Ezt pedig vizsgálat után dönti el ő.A mellékhatások pedig mindenkinek másképp jelentkeznek,ha jelentkezik egyáltalán.
2011. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem te döntöd el mit szedsz. Egyébként ha vkinek meg is nő tőle, az abbahagyás után visszatér az eredeti méretére.
2011. aug. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem, ezt nemtudtam. Akkor csak azt szedhetem amit az orvos mond?
2011. aug. 30. 16:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen,és ha tapasztaltál mellékhatást,akkor szólnod kell róla az orvosnak.Előtte pedig vérvizsgálat és rákszűrés kell.
2011. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azta! Amúgy találtál valakit. Nálam jelentkezett ez a mellékhatás. A hiedelemmel ellentétben a mell nem "megnő", hanem megduzzad, ezáltal feszül és fájdalmassá válik. de annyira, cica, hogy fáj lemenni vele gy lépcsőn, mert még melltartóban is érzékeny ekkora rázkódásra. persze legyen szerencséd, biztos van olyan, hogy egduzzad és mégsem fáj, de azért megnézné, amikor ezt előadod a nőgyógyásznál
2011. aug. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem állt szándékomban előadni, hogy olyat adjon amitől nő a mellem. :-)
2011. aug. 30. 16:38
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
dörzsölgesd wc-papírral, nagyon sok nőnek megnőtt már a segge, miközben azt használta... hátha mellekre is jó lesz :P
2011. aug. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Először még vicces volt ez a duma, de már századjára nem nagyon. :-)
2011. aug. 30. 17:34
 9/9 Solarian ***** válasza:

nem vagyok lány, de: A fogamzásgátló egy olyan hormonális készítmény amely a női szervezetben egy úgynevezett "szimulált terhességet" hoz létre, ezért nincs peteérés.

Terhességközben megnő a mell. Ennyi a magyarázat.

2011. aug. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!