Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki járt már úgy, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki járt már úgy, hogy egy nap elfelejtette bevenni a fogamzásgátló tablettát, és a pótlás ellenére mégis megjött neki?

Figyelt kérdés
Vasárnap délután vettem észre, hogy a szombati tablettám nem vettem be, így 18 óra elteltével pótoltam, tehát nem telt le a 24 óra, éjszaka mégis megjött.PEdig amúgy mikor időszerűen abbahagyom 4 nap jön csak meg.Azóta bevettem a gyógyszereket esténként, hátha csak egy napos lesz de már 2. napja menstruálok, most akkor szedjem még, vagy hagyjam abba?Még 8 napra való gyógyszerem van, nem tudom mit kéne tenni...Vajon véd még így a gyógyszer?A dokim szabin van sajnos, sztk-ba meg nem akarok menni, ha nem muszáj...
2011. aug. 30. 14:28
 1/10 A kérdező kommentje:
4. napra jön csak meg, bocsi:)
2011. aug. 30. 14:39
 2/10 Bandit87 ***** válasza:
66%

Én rosszabbul jártam. 2 nap után vettem csak be, a tablettát, és ez elég is volt. Másnap meg is jött, és teljesen átáztam.


24/F

2011. aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:D,köszi,hogy felvidítottál, és örülök, hogy férfi létedre segítesz a nőknek fogamzás gátlás kérdésben:)
2011. aug. 30. 14:57
 4/10 Bandit87 ***** válasza:
47%
A jó úttörő, ahol tud segít. :D
2011. aug. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mióta szeded?
2011. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ha kihagysz egy tablettát, általában 12 óra a határidő, ameddig lehet pótolni és nem 24, ha egy órát is késel, már kifutsz az időből. Mit szedsz?
2011. aug. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Amíg nem tudsz dokihoz menni, szedd tovább rendesen a gyógyszert és használjatok kiegészítő fogamzásgátlást, ha együtt vagytok a pároddal.

Egyszer megjött úgy, hogy még csak nem is hagytam ki tablettát, akkor mondta a dokim, hogy ilyenkor mindenképp tovább kell szedni. Bajod mindenesetre nem lesz tőle.

2011. aug. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!10 hónapja szültem, majdnem 9 hónapja szedem a lindinetty(nem tudom jól írom e)-t.Akkor szedem tovább.Igazából azon parázom csak, hogy ugye most 8 nap múlva mikor alapból abba is kéne hagynom a gyógyszert, akkor újra megjön?Vagy majd utána ki tudja mikor, nem akarom nagyon bolygatni a hormonjaimat:)
2011. aug. 30. 18:17
 9/10 anonim válasza:
Persze, szedd csak nyugodtan. Valószínűleg áttöréses vérzés, minden bizonnyal egybeolvad majd a menzesszel, s majd a rendes ciklusvégi menzesszel múlik el. Kiegészítő védekezésre meg azt hiszem 7 napig van csak szükség ilyen esetben.
2011. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, amikor bevetted az összes tablettát, valószínűleg megint meg fog jönni.
2011. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!