Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Maradt már ki havivérzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradt már ki havivérzés gyogyszer mellett?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek 5 éve rendszeresen: Eljutottam oda,hogy kimaradt a havim iletve abszolut semmi nem történt 5hónapig : Elmentem a nőgyogyászhoz aki közölte,hogy kb 1,5éves szünetett kellene tartani a gyogyszerel. Meg történt a 1,5 év alatt semmi menstruáció nem volt. Most 6 hónapja szedem megint a gyogyszert ,megint semmi !!! A doki azt monda ,hogy egéségesek a petefészkeim : Lehet ,hogy 36 évesen már teljesen elmarad ? Szerintetek van ilyen ? A nagyim 41 éves volt amikor végleg elmaradt neki : Minden féle szenvedés nélkül Anyu 52 klimaxol ,és még néha van neki ,igaz ő meg pont az aki nem tudja 2éve ,hogy ennek vajon mikor lesz vége !!!!
2011. aug. 29. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, de mint utóbb kiderült .. gyógyszer mellett lettem terhes. :) Azóta van egy három éves lányom.. :)
2011. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

először azért maradt ki, mert az 5 év tabiszedés elsorvasztotta a méhnyálkahártyád. Utána meg azért, mert az 5 év tabiszedés annyira jól leállította a peteérésed, hogy utána sem indulj újra. de mi kezdted el megint a tablettát, ha vérzésed sem volt?

A másik lehetőség a klimax. De szerintem ezt hormonvizsgálattal meg lehet erősíteni/ki lehet zárni.

2011. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer egymás után, és akkor derült ki, hogy terhes vagyok. 5 éves múlt azóta a gyermekem. :) Pont 5 éve szedtem már a gyógyszert, és akkor történt.
2011. aug. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
első és harmadik: azért ha gyerek lett volna a dologban, csak kiderült volna másfél év alatt, nem gondoljátok?...
2011. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincs gyerek a dologban !!! azért kezdtem el szedni újból a gyogyszert mert 3 különbözö nőgyogyász is ezt javasolta !!! min a 3 azt mondta,hogy vissza áll majd rendesen minden :
2011. aug. 29. 13:40
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Maradt már ki havivérzés gyogyszer mellett?"


Erre a kérdésre válaszoltam, eszembe sem jutott, hogy a kérdező terhes lenne és nem derült ki ennyi idő után.


3. válaszoló voltam


U.I.: Ha mindhárom nődoki azt mondta, attól még kérnék egy negyediktől is egy teljes kivizsgálást arra vonatkozóan, hogy nem lettél e meddő a gyógyszertől, vagy hogy tényleg normálisan működnek-e a petefészkeid, vagy megszűnt a peteérésed végleg.

2011. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor három szar orvosnál voltál sajnos. A gyógyszer ugyanis nem rakja helyre, hanem még inkább leállítja a működést.
2011. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
voltam teljes kivizsgáláson 1 magánklinikán !! Azt mondták a leleteim alapján,hogy minden oké ahoz,hogy szüljek !!! a klinikán azt is mondta a doki,hogy 35-éves kor után már elfordulhat bármikor ,hogy elmarad : Ez mindenkinél,más :: Attól.mert rendben van a petefészek attól,ilyen még előfordulhat.az ultrahangon midkét petefészkem ,jó állapotban volt.már nem akarok több dokihoz menni !!! Ezért kértem a forumzok segitségét.
2011. aug. 29. 14:14
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem akkor is furcsa, hogy ,51 évig nincs vérzésed, de tök egészséges vagy...

hát vmi csak van basszus....

2011. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem csak nőgyógyászhoz,de endokrinológushoz is elmennék a helyedben.Ha már voltál,akkor egy másikhoz.A pco betegség miatt is lehet,hogy nincs vérzésed!
2011. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!