Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedhetem tovább ezt a gyógysz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedhetem tovább ezt a gyógyszert? SOS!

Figyelt kérdés

Kivonták a forgalomból a volinát volt félhavi adagom azt kezdtem el szedni. Mire mentem kiváltani a gyógyszert már nem kaptam meg, így 13 szemig jutottam a volinával. Yadinet kaptam. Folytathatom e vele a 21-ig szemig?

Mit tartalmaz a Volina?

- A készítmény hatóanyagai 3 milligramm drospirenon és 30 mikrogramm etinilösztradiol filmtablettánként.

- Egyéb összetevők:

Tablettamag:

laktóz-monohidrát

kukoricakeményítő

hidegenduzzadó keményítő

povidon K-25

magnézium-sztearát

Filmbevonat:

poli(vinil-alkohol)

titán-dioxid (E171)

talkum

makrogol 3350

szójalecitin


YADINE filmtabletta


Hatóanyag: 3 mg mikronizált drospirenon és 0,03 mg mikronizált etinilösztradiol filmtablettánként.

Segédanyagok: 48,17 mg laktóz monohidrát, kukoricakeményítő, lebontott keményítő, polividon 25000, magnézium-sztearát, hipromellóz, makrogol 6000, talkum, titán-dioxid, sárga vasoxid.

Leírás: Filmtabletta. Világossárga, kerek, mindkét oldalukon domború felületű, filmbevonatú tabletták, egyik oldalukon mélynyomású szabályos hatszöggel, melyben „DO” jelölés található.

Csomagolás: 21 db filmbevonatú tabletta, ill. 3 x 21 db tabletta naptár kiszerelésben, átlátszó PVC/Alu bliszterben és faltkartonban.


2011. aug. 28. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt FELTÈTLEN nögyógyásztól kell megkérdezni.
2011. aug. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kiemelem a lényeget:


Volina: "3 milligramm drospirenon és 30 mikrogramm etinilösztradiol"


Yadine: "3 mg mikronizált drospirenon és 0,03 mg mikronizált etinilösztradiol"


Remélem feltűnik, hogy TELJESEN UGYANAZ. Nyilván ezért adta ezt a patikus. Ugyanis ő nem adhat vmi tök mást helyette, csak olyan gyógyszert, aminek ugyanaz a hatóanyaga ugyanolyan menyiségben.


Szedjed nyugodtan.

2011. aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1 nem vonták ki

2 nem kezdünk fél csomag fogamzásgátlókat szedni (eleve nem értem hogy maradhatott fél levél)

3 a yadine teljesen ugyanaz

2011. aug. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A yadine az milyen árban van? mert én is volinát szedek szóval...
2011. aug. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2550 ft fizettem érte. A gyógyszerész mondta h bevonták az összes volinát.
2011. szept. 1. 17:16
 6/8 anonim válasza:
Annyiért nem is volt sok! Hát majd kikérem a nőgyógyászom véleményét, h akkor mi is legyen helyette! :)
2011. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


2550-ért egyhavi adag van, a 3 havi 7500 felett van

2011. szept. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is azt adtak helyette, ráadásul a Pingvin patikába 6300 valahány ft volt :) lejött az eredeti árból 10%
2011. szept. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!