Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hétfő óta szedem a gastomix...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétfő óta szedem a gastomix nevű fogamzásgátlót, de ma elfelejtettem bevenni. Még ha akarnám sem tudnám, mert az albérletemben hagytam, ami 200 kmre van. Estleg kerültetek már ilyen szituba? Sürgősen visszmenjek érte holnap reggel?

Figyelt kérdés
tájékoztatón olvastam, hogy 1 nap nem gáz ha kimarad. Viszont nekem így kettő maradna ki..Vagy estleg van valami tanácsotok 2 nap kihagyás esetén?
2009. ápr. 17. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom, ez is 3 havi adagos nem? remélhetőleg csak azt a levelet vitted magaddal az albiba, amit elkezdtél szedni. ha így áll a helyzet, akkor nincs semmi baj, előkeresed a másik 2 levelet, és vmelyikből beveszed azokat a szemeket, amik a mostani 7végi napoknak megfelelőek. az albiban hagyott szemekből ezeket kihagyod, majd a vasárnapi vagy a 7fői nap szemeinél folytatod. remélem tudtál követni.

ha viszont az egész pakkot ottfelejtetted, akkor nem tehetsz mást, minthogy amikor visszaérsz, beszeded a kimaradt szemeket az aznapival együtt, de ilyenkor csökken a védelem, szóval min. egy hétig használj vmilyen kiegészítő védekezést is!

2009. ápr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm!Azt hiszem a legjobb ha ma visszamegyek, mert sajnos mindhárom levél fentmaradt..ma beveszek kettőt, ahogyan a tájékoztató írta és akkor azt hiszem 1 hétig kiegészítőt használok..3at nem akarok egyből bevenni..nem tudom mennyivel rosszabb mint a 2 szem..de ijesztőbben hangzik:)
2009. ápr. 18. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!