Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egyutt voltam a parommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyutt voltam a parommal, furdes kozben. Nem elvezett belem. Amint abbahagytuk megjott a mensim. Van esely megtermekenyitesre?

Figyelt kérdés
Illetve erdekelne,hogy a Postinor hatasa lehet-e a mensim massaga?Egyszer a gyogyszer beszedese utan jott meg,egyszer meg a fent emlitett idopontban.De en masmilyennek talalom,mint eddig,es rovidebb is 6 nap helyett 4.Most kezdtem el 3 honap szunet utan megint fogigatlot szedni,es a 4 naptol barnas folyasom lett meg 3 napig.Elotte 2 evet szedtem.Lehet a Postinornak nem volt hatasa?(ovszerszakadas miatt vettem be,amit az aktus utan vettunk eszre)
2009. ápr. 17. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A menstruációs ciklus vérzős része azt jelzi, hogy a méhnyálkahártya (ami befogadná a megtermékenyített petesejtet) leválik, mivel szerepe nem töltődött be. Ergó nem lehetsz terhes. A foggátlós kérdést meghagyom a női kollégáknak.
2009. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos...


hogy tisztázzuk... nem vagy fogamzási periódusba... ha a havid rendszeresen, 28 naponta jón meg... akkor a teherbeesés 100% a menstruációs ciklus 10-17.-ik napja között... szal ha neked 1.-én jön meg... akkor 10-ike és 17.-ike között eshetsz teherbe... stb stb... van ennek egy matematikai számlázása... mint előttem mondták semmi esély a terhességre... másik dolog.. ugye nem vagy az az idióta aki postinor-t szed, rendszeres fogamzásgátlás miatt? mert ha igen akkor :| pf :| sokat nem adok neked egészségi tályon... inkább marvelon 21, vagy marvelon 28... ám a havis dolgokat nem tudom... ha barnább és 2-3 napot tart akkor viszont aggódhatsz... de nincs ok szerintem...

2009. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Dehogyis,Yasmine-t szedek,es szedtem 2 evet,de aztan tartottam a szunetet,es hat sikerult kicsit bekavarni,ezzel a kis balesettel.Mindket alkalommal volt rendes verzesem is,csak most masodjara lett a vege ilyen barnas folyas

Lehet a Postinor zavarta meg a hormonjaim,azert ,vagy a fogamz.tabi szedese,okoztt barnas folyast miutan 4 napot vereztem.

2009. ápr. 17. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!