Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gondot okoz-e ha nem a menstru...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondot okoz-e ha nem a menstruáció első napján veszem be a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Rendszertelen a menstruációm azért fogok fogamzásgátló tablettát szedni. Viszont nem tudom mikor fog megjönni. Elkezdhetem szedni úgy, hogy nem várom meg ?
2009. ápr. 17. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem várd meg míg megjön és akkor vedd eb az első szemet.
2009. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tájékoztatóján rajta van, hogy a mensi első napján kell bevenni, vagy a 2.-5.-en! Ha csak úgy fogod magad és elkezded szedni egy még nagyobb hormonzavart okozol magadnak!Szerintem nem hiányzik az neked!
2009. ápr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Várd meg !!!
2009. ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szija! nem kell megvárni! én is hasonló okok miatt kezdtem el szedni és simán egyik nap bevettem, mert nekem hónapokig volt menstruáciom utána hónapokig semmi. nekem azt mondták, hogy annyit számít, hogy két hétig kell máshogy is védekezni! nyugodtan kezd el szedni, egyben maradtam, már 3ik levelemet szedem és jól vagyok tőle! :)
2009. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!