Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik lesznek a mellékhatások...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik lesznek a mellékhatások 72 órás tabinál? Történt egy kis baleset.

Figyelt kérdés

A menstruációm után pár nappal együtt voltam a barátommal,ám amikor kivette véletlenül lecsúszott..Félek,hogy terhes lehetek,pedig nem sok az esély,hogy sperma került belém.

Hnap akarok 72 órás tabit bevenni(bár nincs sok esélyem,hogy baj történt,de nem merek kockáztatni)Kb. mennyibe kerül?milyen mellékhatásai vannak?pár nap múlva tényleg újra meg fog jönni?


2009. ápr. 15. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
5000 ft-ba kerül.amikor kivette és akkor csúszott le sztem nincs semmi baj velem 1000x előfordult ilyen de nem szaladtam ilyen tabiért.Ne légy ennyire paranoiás!Szerintem semmi szükség a 72 órásra mert jót nem tesz a rengeteg hormonnal amit tartalmaz!és terhesség bármikor lehet de a menstruációd után pár nappal meg elég kevés lenne rá még az esély is.nyugi!
2009. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

értem

De sok mindent olvasok erre...szóval nem igazán tudok kiigazodni ezen a menstruációs dolgon,mert sokan írják,hogy mensi után pár nappal kisebb az esélye..de tudom,hogy akár egy orgazmus is befolyásolhatja..Akkor most vegyek tabit vagy nem?

2009. ápr. 15. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Betegtájékoztató???

[link]

[link]

Google: rigesoft, escapelle

2009. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én is használtam már ilyen gyógyszert, már akkor is 8000Ft-ba került. Ha ettől megnyugszol akkor használd, de ezt csak nődoki írhatja fel neked. Barátnőm úgy esett teherbe, hogy még menstruált... de nem idegesíteni akarlak, hanem döntésre juttatni. Persze a tabi után kb 10 nappal számíts arra, hogy vagy 3 csomag betétet fogsz elhasználni.

2009. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!