Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Két napja késik, de tegnap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két napja késik, de tegnap óta "meg fog jönni érzésem" van. Ebben a ciklusban nagyon sokszor voltam a barátommal és óvszerrel védekeztünk. Ez lehet terhesség?

Figyelt kérdés
További aggasztó dolog, hogy olyan furi íze van a számnak (de antibiotikumot szedek szóval attól is lehet...talán). ÉS nagyon fáj az egyik mellem...Nem hiszem, hogy terhességi teszt már kimutatná,ha terhes is lennék, és olyan ideges vagyok...:S
2009. ápr. 12. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen védekeztél, elvileg nem lehetsz terhes. Tesztet a kérdéses aktus után leghamarabb 2 hét múlva érdemes csinálni. Amúgy 2 nap késés nem a világ vége...
2009. ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha óvatosak voltatok, akkor biztos nem lesz gond.

Nekem volt olyan, hogy egy hetet is késett! Na az tényleg para volt :)

2009. ápr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

semmi sem lehetetlen! nem ilyesztgetésként, de egyik barátnőm öccse fogigátló és gumi mellett jött össze!

viszont ha gyógyszert szedsz valószínűsítem, hogy beteg vagy, attól késhet, vagy az idegeskedéstől is!

azért ha keddig nem jön meg egy teszt nem árt, viszont ne idegeskedj rajta, mert az is tolhatja a ciklusodat!!

ha nem szeretnél babát, drukkolok h megjöjjön (az írásodból ezt vettem ki)

ha igen, akkor sok szerencsét!

2009. ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Menj el nőgyógyászhoz az a legbiztosabb és ne húzd sokáig!!*
2009. ápr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak,a fémes íz a szájban csak később alakul ki, ha terhes vagy. Másrészt ha ennyire parázol szerintem írass inkább gyógyszert.
2009. ápr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Már írattam gyógyszert és itt van, csak ugye addig nem tudom elkezdeni míg nem jön meg...

köszi mindenkinek

2009. ápr. 12. 17:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek akkor kizárt hogy terhes legyél.
2009. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem az antibiotikumtól is késhet. Nekem pl attól 1 hónapot késett és eléggé paráztam is emiatt. De megkérdeztem dokitól és ő is h valszeg a gyógyszer meg a para volt az oka..:)
2009. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!