Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kéne aggódnom? 3napja lefeküdt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne aggódnom? 3napja lefeküdtem a párommal, de közben észrevettük hogy kiszakadt a gumi. Nem élvezett el még a párom mikor észrevettük. Úgyhogy nem vettem be 72órás tabit.

Figyelt kérdés

Ma megjött a menstruációm, pedig csak 2hét múlva kéne hogy megjöjjön.(általában nekem pontos szokott lenni, és ezért fura ez nekem) De most hogy megjött így már nem kell aggódnom hogy terhes lehetek?

Köszike a válaszokat


2009. ápr. 12. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
17%

ha előbb jön meg szerintem az nem gond, így legalább ha beléd élvezett a párod akkor ki is jön talán mensivel együtt a .. :D


Nem tom majd utánnam valaki megmondja mivan ilyenko.

2009. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nekem megjött még 2hónapig mégis terhes voltam.9hónapos a kislányom.
2009. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát most kicsit megijedtem. és nem vettél észre magadon semmit? hogy jöttél rá hogy terhes voltál?
2009. ápr. 12. 13:26
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
szerintem ha valakinek terhesen jön meg azt észrekéne venni ugyanis a vérzés akkor nem olyan mint szokott lenni, más a színe, állaga, mennyisége..
2009. ápr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Felelősség hol van??? Igen, kéne aggódnod, mivel vannak, akik terhesen is menstruálnak...

Ismerek egy lányt, aki megszakítással "védekezett", majd bevett egy esemény utánit... Mégis terhes lett. Hát "csak" ennyire veszélyes az előváladék, ami a gumiból beléd került.

2009. ápr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Húha 2.te aztán nagyon okosnak hiszed magad mi?Hát képzeld nem volt más állaga,semmiben nem tért el a szokványostól,és csak a2hónap körül kezdtem rosszul lenni,hányiger stb.Ha esetleg megengeded,jobban tutdhatom,hisz velem történt.Amúgy meg mindig védekeztünk,ha még ebbe is bele szerettél volna kötni,egyszer szakadt ki a gumi,és rögtön lett is eredménye!De nem bánom,imádom a kislányomat!
2009. ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

3.dik hozzá szoló

nem értem miért beszélsz ilyen flegmán ezzel a lánnyal nem irt neked olyasmit te meg egyböl letámadod

már ne is haragudj de tiszta 1 bunkó vagy!!!!!!!!!!!!

2009. ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 maundrel ***** válasza:
egyébként nagyon egyszerűen utánajárhatsz, veszel vagy 2-3 terhességi tesztet (egy nem elég), megcsinálod őket, és/vagy elmész nőgyőgyászhoz.
2009. ápr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi a naptári védekezést alkalmaztuk,meg hogy 60-nál kiszállt. Mégis 8 hónapos terhes vagyok,de nem bánom :) Nem kell,hogy beléd élvezzen ahhoz,hogy terhes legyél. Már az előváladék is tartalmaz spermát,azt meg ha benned van egyikőtök sem érzi,ha kijött pár csepp. Velünk is ez történt. Az,meg hogy megjött a menszeszed ilyen korán,elég fura,szerintem mindenképp vegyél egy terhességi tesztet,ha pozitív,fordulj nőgyógyászhoz,ha negatív,vegyél még egyet,az már biztosabb. egyébként nagyon sok ismerősömnek,még 2-3 hónaposan is megjött,úgyhogy ez nem garancia arra,hogy nem vagy terhes!
2009. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mármint 2-3 hónapos terhesen :)))
2009. ápr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!