Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma tartok a 7 napos szunet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma tartok a 7 napos szunet 3-ik napjan es meg nem jott meg. Az baj?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
???
2009. ápr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
ha nem hagytál ki egy szemet sem a levélből, akkor nincs semmi baj. most kezdted el szedni?
2009. ápr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen.Az elso level utan vagy, es nem hagytam ki egy szemet sem.Mindig idoben vettem be. Akkor nem kell felnem? meg fog jonni?
2009. ápr. 11. 16:24
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Istenem...mi lenne, ha elolvasnád a betegtájékoztatót? Szerinted miért 7 napos a szünet? Talán azért, hogy a 7 NAP VMELYIKÉN megjöjjön...
2009. ápr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
hagyjaaad...ilyenek szedik és csodálkoznak hogy teherbe esnek...mert nem tudják hogy szejdék...
2009. ápr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

első vagyok

meg fog jönni, nyugodj meg :D

de az első szem után pár napot ugye vártál azért, hogy kialakuljon a védettség a terhességgel szemben?

2009. ápr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Ha a menstruációja első napjától szedi nem kell vigyázgatni egyáltalán, mert a gyógyszer rögtön véd! Ezt mondja az orvos is, meg a tájékoztató is!

És a tájékoztatóban az is benne van, hogy a hét napos szünet második-harmadik napján jön meg szóval nem kell hülyének nézni szegényt!

Kérdező: meg fog jönni, nekem se jött meg sose a harmadik napon, csak a negyediken máskor az ötödiken. Bár én négy év alatt elég sokszor idegeskedtem, hogy miéééért van az, hogy mindenkinek a tájékoztató szerint jön meg nekem meg később hadd kapjak szívbajt.

2009. ápr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7%

miért kell egyből úgy reagálnod, mintha a seggedből rángattak volna ki? jót akarok neki.


pihenj

2009. ápr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
mellesleg ajánlom figyelmedbe a Magyar Helyesírás Szabályai című olvasmányt.
2009. ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valszolokat.Azert irtam ide hogy megnyugtassatok es nem azert, hogy leszidjatok. Rendszeresen szedtem,sosem hagytam ki 1 napot sem es mindig ugyanabban az idobe,este 9kor.
2009. ápr. 11. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!