Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Még nem szedtem fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem szedtem fogamzásgátlót. Ahhoz hogy felírjon az orvos szükséges az is, hogy megvizsgáljon?

Figyelt kérdés
2008. márc. 4. 12:18
 1/5 anonim válasza:
100%
Pontosan! Hiszen a vizsgálat után tudja csak megmondani, hogy melyik fajta a legjobb neked.
2008. márc. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg meg kell hogy vizsgáljon.
2008. márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, engem nem vizsgalt meg, csak amikor a masodik adagot kaptam, de akkor is azert, mert panaszaim voltak Ha nem akar megvizsgalni, szolj neki te, mert ugyan fiatal lanykak orulnek, hogy nem is vizsgal meg es ir foggatlot, de aztan eleg durva mellekhatasai lehetnek, ha veletlenul nem a megfelelot kapod.
2008. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nem szükséges odamehetsz és megmondhatod neki h ezt és ez a fajta gyogyszert szeretnéd és felirja. csak utána lehet h nem elég erős vagy panaszid vanak és visszamész akkor tuti megvizsgál

meg ha a sexhez érett vagy akkor ne félj már egy nőgyógyászati vizsgállatol amugy is el kell majd mened évente rákszűrésre

2008. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elvileg még rákszűrést is kellene csinálnia. Nálunk egy évnél nem régebbi rákszűrési papír kell a fogamzásgátlóhoz.
2008. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!