Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális hogy semmi menstruáci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy semmi menstruáció előtti tünetem sincs? Szerencse, vagy valami baj van?

Figyelt kérdés
ma fogom beszedni az ötödik levél fogamzásgátló utolsó szemét... eddig mindig volt mellfeszülésem, más tünet ugyan nem... de most ez sincs... nem tudom h ilyenkor egyből bajra gondoljak-e vagy most megúsztam mellfeszülés nélkül, és normálisan megfog jönni.. nem hagytam ki egy szemet se, egyszer volt h késtem vele, de bőven benne voltam a 12 órában
2009. ápr. 10. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha mindig időben bevetted, meg mar 5 honapja szeded, akkor sztem nincs baj. a mellfeszules mellékhatás is lehet, ami most lehet h elmult, es nem kell aggodni. vard meg a 7 napos szünetet, ha megjön akkor nincs gond. vagy csinalj egy tesztet.
2009. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendben, remélem igazad lesz, és nincs gond:) köszönöm
2009. ápr. 10. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!