Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki használta már a Pharmatex-...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki használta már a Pharmatex-ből a hüvelykapszulát, milyen véleménnyel vagytok róla?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

szia

én a hüvely tabit használtam,de 1 ft sem ér

sex elött kell de kifolyik az össze ahogy elolvad

szerintem 1-ik sem jo ja és én a hüvely kúpot is használtam na de az még rosszab ugy h inkább nem szedek és nem védekezek!hála istennek nem esek teherbe!

2009. ápr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a kúpot használom,már 6. éve. semmi problémám sincs vele. Egyszer sem lettem terhes. És nekem nem folyik ki.
2009. ápr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Hüvelykúpot használtam párszor, de nekem nagyon nem tetszett. Alig hogy felhelyeztem elolvadt és elkezdett kifolyni. Nem tetszett a szaga, barátomnak nem hagytam hogy kinyaljon, mert nem akartam, hogy ezt a rossz ízű cuccot megkóstolja. Ami pedig kifolyt, érzékennyé tette a bőröm, és kellemetlenné tette a szeretkezést. Terhességtől ugyan megvédett, de ha lehet akkor én többet nem használom.
2009. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hüvelykúpot használtam, és teljesen jó volt.
2009. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a hüvelykúpot, tablettát is használtam, nekem mindkettő jó volt, viszont a páromat nagyon marta, ezért már nem használjuk
2009. ápr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi próbáltuk a kúpot, de az egyrészt büdös, másrészt túl síkos felületet ad, ami nekünk nem szükséges.

A kapszula jobb, mert nincs szaga, sem íze, és nem csúszik úgy. Hátrányai: kissé ragad, és nehezebb felhelyezni (mivel zselatinból van a külső rétege).

2009. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletesen bevált!Első pár alkalommal csípett picit,de csak pár alkalommal!Amúgy szerintem a hüvelytamponn a legjobb,mert nem folyik ki,és nem is kell várni mielött egymásnak estek!
2009. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!