Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yadine fogamzásgátló tabletta,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yadine fogamzásgátló tabletta, kinek mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Még csak egy hónapja szedem, de nekem eddig semmi problémám nem volt vele. A menstruációm már az első bogyótól csökkent, szünetben a 3. napon megjött, semmi köztes vérzés vagy barnázás, libidóm se csökkent, inkább nőtt.
2009. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Azt leszámítva,hogy marha drága,szerintem nem rosszabb,mint bármelyik..
2009. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak a yadinetól, mondjuk azt is hozzá kell tenni, hogy ez egyedi eset, az orvosaim sokáig tablettát se akartak felirni nekem. A lényeg, hogy szinte az összes mellékhatás kijött rajtam, amig szedtem.
2009. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Énis egy hónapja szedem..nekem edig bevált.mellem nőtt igaz pattanásos lettem tőle egy picit meg nyomvérzésem van de aztmondta az orvos az elfog mulni...reménykedem.amugy semmi problémám ezeken kivül..nemvagyok rosszul..semmise..amugy nem olyan drága ha azt nézed h 8ezer és 3havi adag van benne:)
2009. ápr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 éve szedem, de nekem nincs rossz tapasztalatom. Persze vannak egyének, akik érzékenyek a mellékhatásokra, nálam egy sem jött elő!
2009. ápr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak 7000 volt és nekem is nőtt tőle a mellem
2009. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt hozzátenném, hogy nekem annak idején az orvos megkérdezte,hogy hízékony vagyok-e. Mikor megtudta, hogy igen, akkor írta fel a Yadine-t!
2009. ápr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Én a Yadinetól lefogytam, viszont a libidóm a nullára csökkent. 2 év szedés után 2 hónapja abbahagytam, de még most se jött meg a kedvem.
2010. jan. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Én 3 hónapja szedem a Yadine-t és most kezdenek előjönni a nagyon durva mellékhatásai. Orvosról orvosra járok már egy hete,mert szinte egész nap szédülök és ájulás érzetem van. Voltam CT-n,neurológián,vérvételen,vércukormérésen és eddig minden rendben van. Eleinte azt hittem terhes vagyok,de nem. Tegnap voltam nőgyógyásznál ő mondta,hogy a gyógyszer produkálhat álterhességi tüneteket. Ez azért szerintem nagyon komoly. Azt ajánlotta,hogy hagyjak ki egy hónapot és meglátjuk. De addig mi lesz? Így dolgozni sem tudok(egész nap vezetek)! Valakinek van valami ötlete?
2010. febr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem úgy néz ki, a Yadine-tól lett májdaganatom!6 évig szedtem, a nőgyógyász persze végig hajtogatta,, hogy nem kell szüneteltetni! Egy a biztos, bármilyen gyógyszert is szedtek, kérjetek rendszeres labor valamint máj UH vizsgálatot!
2010. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!