Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal pont 1 hete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal pont 1 hete feküdtem le, és már meg kellett volna jönnie. Tudom, h nem lehet baj, mert azt mondta, h nem ment el, de én úgy emlékszem, h az elején kb 20msp-ig nem volt rajta gumi, ezért félek. (mindketten ittunk aznap este) Szerintetek?

Figyelt kérdés
Utoljára július 1. én jött meg, szóval már ideje lenne megjönnie, ezért nem tudom, hogy várjak-e még a teszttel vagy sem. Elég ideges vagyok, és szerintem ez is benne lehet, hogy nem jön meg. Hozzátenném, h utoljára tavaly augusztusban voltam együtt fiúval, azóta most először.(azt hallottam, h ez is befolyásolhatja a menstruációt.)
2011. aug. 2. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vágycsepptől lehetsz terhes. Egy teszt azért nem ártana.
2011. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"Tudom, h nem lehet baj, mert azt mondta, h nem ment el ... "


Gratulálok a hülyeségedhez! Hogy lehetsz agyilag annyira zokni, hogy vakon megbízol abban, amit a pasid mond? Egyszerűbb idegesekedni és egyszerűbb tesztet venni, szülni egy gyereket, mi? Egyszerűbb, mint gumit venni, nem igaz? Hány éves vagy, 14?

2011. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, és igen megbízom benne, mert szerintem ugyanúgy ő sem akar gyereket, mint én.
2011. aug. 2. 21:22
 5/14 anonim ***** válasza:
Ezzel még gond se sok lenne, de ne írogasd már ide ki, millió egy ilyen hülye kérdés van itt!
2011. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jaj, ha megbízol benne akkor mi a franc ez a kérdés?
2011. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tudod, drága, egy "szerintem" édeskevés. Mit mondasz majd a szüleidnek? Szerintem ő megtett mindent, h ne legyen gyerek? Ha megtett volna mindent, akkor gumit húz. És ha te is megtettél volna mindent, akkor nem hagyod, h megdugjon gumi nélkül.
2011. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Írtam, h mert az elején nem volt rajta gumi, és mert 4napja késik. Igen, tudom, hogy vannak még ilyen kérdések, de így nyugodtabb vagyok/lennék, hogy az enyémre írnak.
2011. aug. 2. 21:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezektől függetlenül, bizony, lehetsz terhes.
2011. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes, de ha tényleg nem ment el, akkor azért elég kicsi az esélye. szerintem vegyél egy tesztet, és kész, akkor majd megnyugszol. én a Gabriel-t ajánlom, az elég hamar kimutatja a terhességet.
2011. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!