Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen gumióvszert vegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gumióvszert vegyek?

Figyelt kérdés

egyszerüen semmit nem érzek ha ovszert használok. Barátnőm 2-3szor is elmegy de én még mindig nem érzek semmit. Főként férfiak válaszoljanak akiknek hasonló problémájuk volt de sikerült megoldaniuk.

hja és...nem hinném, hogy nekem lenne valami bajom mert ovszer nélkül nagyon jó....csak az ovszer miatt nem érzek semmit


2009. ápr. 8. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Vegyél vékonyabbat, de viseld a következményét, ha 1x kiszakadt...Pontosabban a barátnődnek kell szívnia amiatt... Sokkal veszélyesebb azt használni. Én mondjuk a gumit is csak megszakítással mertem használni mindig is...
2009. ápr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vékonyabb de erősebb.
2009. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van méhszájsapka is , hüvelyi pesszárium, zselé miegymás, ha a barátnő át kívánná vállalni.
2009. ápr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Azért ebbe sem árt belekukkantani, mielőtt a gumit vmi másra cserélitek.

2009. ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én igaz,hogy lány vagyok és már nem gumival védekezünk a párommal de ő a durex elitet szereti azt mondja sz s legvékonyabb:)
2009. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!