Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után tért vissza a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után tért vissza a libidótok?

Figyelt kérdés
Ha fogamzásgátló miatt lecsökkent (vagy megszünt) a libidótok, abbahagyás vagy váltás után mennyi idő múlva javult a helyzet, illetve jött rendbe teljesen?
2011. júl. 31. 12:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
azonnal szinte rendbejött...csak a havim hülyült meg -.-
2011. júl. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
b+ mi az a libidó?
2011. júl. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2011. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
tőcse
2011. júl. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Van akinél akár több ideig is eltartott, amíg helyrejött? Függ attól, hogy ki mennyi ideig szedte a gyógyszert, esetleg a tabletta típusától? Csak azért kérdezem ezeket, mert szeretném tudni, hogy körülbelül mire számítsak.
2011. júl. 31. 13:28
 6/14 anonim ***** válasza:

szia!Nekem az első hónapba,szóval nagyjából olyan 30 nap után visszatért,már kb 3hónapja abbahagytam,bár most egyedülálló vagyok,de úgy érzem ekkora libidóm még sosem volt!(pedig volt régebben,hogy 1évig nem szedtem fog.gátlót többször is!).Szóval mintha a 3hónap alatt folyamatosan növekedne,de már az egekben van a libidóm,nem tudom mi lesz velem később :PPPP


Ja és kb 10kg. plusszom is volt,az első hónapban az is szépen ment lefelé,és még fogyok,bár már sportolok is ennek érdekében.:)

24n

2011. júl. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen! Ezek szerint azért mindenkinél változó. Én is nagyon reménykedem abban, hogy fokozatosan jobb lesz. Rájöttem, hogy ez a libidócsökkenés már lehet hogy egy éve is fennáll nálam, de csak akkor kezdtem vele foglalkozni, mikor már tényleg nulla volt. Most bízom benne, hogy pár hónap múlva sokka jobb lesz majd a helyzet. :)
2011. júl. 31. 13:37
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát ha van párod,akkor együtt is kell tennetek érte!Megbeszélni és szerintem fog.gátló ide vagy oda,még visszajöhet neked is!

Nekem a legutóbbi párom mellett volt alacsony,mikor szedtem a fog.gátlót,viszont hozzáteszem a kapcsolatunk már túl sablonos volt,szexuális téren is.

2011. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, az utóbbi időben semmi nem tudott már lázba hozni. Én is elkondolkodtam már azon, hogy más partnerrel lehet más lenne. Nálam igazából ő az első, így nagyon összehasonlítási alapom sincs. :) Viszont szeretem, és szeretném vele csinálni, mostanában mégse ment már szinte egyáltalán. És ha visszagondolok, a kapcsolatunk elején jól ment. Szóval akkor most vagy a gyógyszer miatt, vagy csak nekem nincs már rá igényem szinte semmi... :(
2011. júl. 31. 14:05
 10/14 anonim ***** válasza:
pár hét alatt helyrejött :)
2011. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!