Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után ürül ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után ürül ki a szervezetemből a fogamzásgátlógyógyszer?

Figyelt kérdés
Erős migrénem van,sokat fáj a mellem,csökkent a libidóm és van méhszájsebem is.Ezek szinte mind szerepelne a tabi mellékhatásai között.Ha abba hagynám,mennyi idő után lenne a szervezetem a régi?Mennyi a"kitisztulási"idő?Mennyi idő kb.mire a mensi rendeződik,több hónap?/Ebben az esetben tényleg jó a barátcserje kapszula?/
2009. ápr. 6. 22:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Yasminellet szedek,most van a hét napos szünetem és nem tudom eldönteni,hogy folytassam a gyógyszert,vagy sem.A doki azt mondta nem kell szünet,de én szeretnék.A fennti tünetek miatt.
2009. ápr. 6. 22:18
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
nem tudom hogy konkrétan a te gyógyszered mennyi idegi, de a régebbi gyógyszerek fél-egy év, állítólag az újabbak kb 3 hónap
2009. ápr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Kamu,hogy pár hónap!És 2 szemtől szenvedtem fél évig!Fél évbe telt,hogy helyreálljon a hormonrendszerem!Soha többet...
2009. ápr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 hónap. Ennyit javasolnak, ha pl. babát szeretnél. Amúgy a felborult ciklus fél évig is kísérthet...

Amúgy mióta szedted? A szünet nem oldja meg a problémád, hanem más gyógyszer kell, amennyiben több mint 3 hónapja szeded. Én is durva mellékhatásoktól szenvedek. Tanácstalan vagyok, mit csináljak, de úgy döntöttem, még 1 hónapot adok a tabinak. Így, ha a 4. hónapban is problémáim vannak, akkor mindenképpen váltok, már ha szedhetek egyáltalán tabit...De nagyon bízom benne, hogy igen, mert a többi módszert nem találom kellően biztonságosnak...

2009. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szeptemberben lesz 2 éve,hogy szedem,de a durvább mellékhatások 1 év után jelentkeztek.Szülés után állítólag a legtöbb nőnek lesz /ha nem is rögtön/méhszájsebe,ez az ami igazán aggaszt,mert ez a bogyótól is kialakulhat/vagyis a mellékhatások között ez is szerepel/.Az elmúlt pár hónapban alig volt vérzésem és egyre jobban elhúzódik,van úgy,hogy az utolsó napon jön meg,amkor már el kellett volna múlnia.Most viszont iszonyúan görcsölök is,ami eddig nem volt.:(Hétvégéig kell eldöntenem,kiválltsam-e a receptet.
2009. ápr. 7. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!