Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kell-e esemény utáni tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell-e esemény utáni tabletta ha a barátom nem bennem ment el?

Figyelt kérdés
Csak "oda" élvezett és nem vagyok benne biztos, hogy be is ment. Kérlek, segítsetek! Vegyünk-e esemény utánit vagy sem?
2009. ápr. 4. 01:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Van rá esély.

Hol tartasz a hónapban?

2009. ápr. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A ciklusom 13. napján.. ezért is félek, hogy esetleg baj lehet.. :S
2009. ápr. 4. 02:06
 3/9 A kérdező kommentje:
Légyszi siessetek a válaszokkal ! már aludni sem tudok,annyira idegesít ez a dolog!! :S Előre is köszi mindenkinek!
2009. ápr. 4. 02:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
biztonság kedvéért szerintem igen, és ha már megszakitással védekeztek akkor ne kerüljön a hüvely közelébe az ondó
2009. ápr. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a biztonság kedvéért igen. De ne ezt egy évben egyszer lehet eljátszani. A többi alkalomra vegyetek óvszert. Iszonyatos hormonbomba az esemény utáni.
2009. ápr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Viszonylag kicsi az esélye - de sajnos nem nulla. 2 napig kibírják a fiúk - és azalatt be is navigálnak a megfelelő helyre. Már, aki még megmarad belőlük.
2009. ápr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hajrá felelősségteljes szex...Igen, lehetsz terhes, ráadásul a legveszélyesebb időszakban vagy...Én rohannék a tabiért, de te tudod, kockáztatsz-e és parázol tovább...
2009. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem a legveszélyesebb: az 2 nap múlva lett volna.

De még ez is esélyes.

A következő vérzésnél (ha nem jön), akkor jöhet a teszt.

Várjuk az eredményt!

2009. ápr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! Ma délelőtt megvettük a tabit, így legalább megnyugodtunk h nem lesz baj.. :)
2009. ápr. 4. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!