Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt még 2 fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt még 2 fogamzásgátló tabim a levélből, de megjött. Mellette Ceclor antibiotikumot szedtem. Ez lehet az oka? Vagy nem hat a gyógyszer már?

Figyelt kérdés
A negyedik levél Yasminellét szedem.Az antibiotikumot mindig előtte 3 órával vettem be. Ez befolyásolhatta hogy előbb jött meg? Szedhetem tovább a gyógyszert ?
2009. ápr. 3. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
tuti h befolyásolja! ettől előfordulhat h előbb jön meg:) azt ugye tudod h ilyenkor más módon is kell védekezni, mert csökken a tabi hatása?
2009. ápr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom!Csak azt nem tudom hogy meddig ? Ameddig el nem kezdem a következő levéllel ?
2009. ápr. 3. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel a 4. levélnél jársz, már nem mondható normálisnak, hogy korábban jött meg.

Az antibiotikum csökkenti a bogyó hatását, épp ezért a kezelés alatt és után is védekezni kell egyéb módon, mert nem várt kisbaba lehet a következmény.

Ha nem rendesen szedted (időben vagy kihagytál szemeket), akkor is lehet pecsételés idő előtt.

Szerintem csörögj rá a dokidra és kérdezd meg, van-e vmi teendő ebben az esetben.

2009. ápr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában 1 hét kieg. védekezés kell. Ez tabi függő és antibiotikum függő. A te gyógyszered nem írja, szal irány a nőgyógyász...
2009. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Yasminelle fogamzásgátlót szedek.Nem felejtettem el egyet sem, néha előfordult hogy egyéb okok miatt max 2 órát csúsztam a bevétellel. Eddig az első 3 levélnél minden rendben volt.Megjött rendesen az utolsó tablettát követő 3adik napon. De ez hogy előbb jött meg azt jelenti hogy már nem jó a gyógyszer? Mert ez előfordulhat stressztől is meg az antibiotikumtól is nem? Hallottam már ilyenről.
2009. ápr. 4. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!