Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlo szedesenel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlo szedesenel lehet ugy szexelni ha elelvezett a parom bennem, utana folytatni addig amig jol esek?

Figyelt kérdés
Nehany het mulva kezdem majd szedni a tablettamat es erre lennek kivancsi h ha elment bennem utana addig folytathatjuk e amig jol esik mindkettonknek es akar tobb kort is lenyomni egyszerre? velemenyek?
2009. ápr. 2. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Amint teljesen beszedted az első levelet, és megvolt a 7 napos szünet semmi akadálya...
2009. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nekem a doki ugy mondta, hogy megjon a menzesz, utana 5.napon kezdem szedni a tablettat, es az 5.tabletta utan mar teljesen védve vagyok es nem lehetek terhes...
2009. ápr. 2. 22:01
 3/14 anonim ***** válasza:
28%

sztem ez hülyeség....


1. olvasd el a betegtájékoztatót.

2. várj 1 hónapot (kivéve ha a menzesz 1. napjától kezded el szedni )


egyik ismerősöm is az 5. naptól szedte ( 24/L) és teherbe esett.


aztán jött 1 gyors abortusz és azóta is romokban van.


v várj 1 hónapot v menzesz 1. napja.

2009. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
akkor ha elkezdem az elso naptol kezdve szedni akkor lehet ezt csinalni? mert mar elegge felvagyok az ilyesmire izgulva:D
2009. ápr. 2. 22:06
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is úgy mondta a doki, hogy menzesz első napjától. És mellé még azt, hogy a 12-ik naptól biztos a dolog, bár a tájékoztatóra 1 hét volt írva, mi kivártuk a 12 napot.
2009. ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

1.ha a mensi első napjától kezded szedni, akkor miután a vérzésed elmúlik már védve vagy :)

2.ha máskor kezded szedni, akkor abszolút nem leszel védett, olyan mintha azt a levelet be se vetted volna, az meg egyértelműen pénzkidobás.

úh ha betartod az 1. pontot akkor lehet :D

2009. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Én a második naptól kezdtem el szedni, és az első levél + 7 napos szünet után szeretkeztünk védekezés nélkül. Így javasolta az orvos (nem hiszem, hogy a doki mellé beszélne. Nekem különben is azt mondta, hogy a mensi 1-5 napja között bármikor el lehet kezdeni, de mindenképp kell az az 1 hónap. Ja ez az orvos GY-M-S megye legnevesebb nőgyógyásza, nem egy tapasztalatlan nyikhaj). Egyébként még ennyit tudsz várni, nem? Ne már, hogy ennyire sürgős :))


első válaszoló voltam

2009. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: igen onnantól, ha már elég napig szedted, és védve vagy, akkor akárhányszor csinálhatjátok egymás után, bár azt tudnod kell, hogy van esély a terhességre tabletta mellett is
2009. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ehh, de gyorsan jönnek a válaszok XD

22:09 voltam

2009. ápr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hat az en orvosom is a kornyek legjobb orvosai kkoze tartozik, es egy ismeros aki a gynekologian dolgozik azt mondta h minden orvos mast javasol...:S
2009. ápr. 2. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!