Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor jon meg ha atablettat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jon meg ha atablettat akkor kezdtem el szedni amikor kellet es el is mulott utana?

Figyelt kérdés
Szoval.A havim elso napjan elkezdtem szedni a tablettat,masnapra mar nem volt verzesem es azota sincs. Ennek kb. 2 hete.MAr csak 7 tabletta van az elso levelbol. A 7 napos szunetben meg fog jonni?Amugy holnap keszulok orvoshoz.
2009. ápr. 2. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, ne félj, meg fog jönni! Ha idegeskedel ratja, akkor az hatással van a havira - csak azért sem fog időben megjönni! A javaslatom, ha pár napot késne: sportolj - fuss sokat egyszerre, és utána vegyél forró fürdőt! Ne feledd, a szervezetednek hozzá kell szoknia a gyógyszerhez.

Szép napot!

2009. ápr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszike szepen.Neked is szep napot.
2009. ápr. 2. 10:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, a szünetben meg fog jönni!
2009. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most szedek először és én is idegeskedtem hogy nem fog megjönni de megjött a 3 napon.Nyugi rendben lesz!
2009. ápr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!