Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumiban nem érzek semmit. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumiban nem érzek semmit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 20:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy nehéz kérdés..kérd meg a párod, h szedjen tabit:D
2009. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Csatlakozom az előttem szólóhoz:) Mi is gumiról váltunk tabira, mert egy idő után nem érzem az "érzést".
2009. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Vegyél ultra vékonyat.
2009. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés... Muszáj gumizni, ha nem tartós a kapcsolatod, nem kell részletezni miért...

Nálunk viszont tabi volt, és most a másfél éves párkapcsolatban visszaálltunk a gumira. Kábé azért, mert a tabletta miatt nem is volt mit érezni a páromnak olyan szintem nem volt már libidóm. Eszembe se nagyon jutott a szex. Most, hogy letettem, állandóan másznék rá, szóval nekünk ezzel muszáj volt megbarátkozni. :(

2009. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél vékonyabbat, vagy védekezzetek máshogy (csak ne megszakítással).
2009. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%

azert....h epp semmit? annyira nem vastag a gumi! ha nadragon keresztul simogatnak azt erzed? pedig a farmer joooval vastagabb mint a nem egesz 1milis ovszer.... szerintem nem is akarod elvezni ovszerrel h kicsikard a baratnodtol h vedekezzetek maskepp, amivel neki kell bajlodni es ami tobb mint vszinu h nem ugyanolyan biztonsagos. oszinten, ha kene valassz h ovszerrel vagy egyaltalan nem akkor mit valasztanal? gondolom ovszerel. akkor csak nem olyan rossz.

na mind1,te tudod. de ha semmikepp nem tetszik az ovszer ott a tabi, a kupok,zselek, stb, idosebb holgy eseten a spiral.

2009. márc. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

Valószínűleg le fognak szólni a válaszomért, de mindegy.

Szerintem nem kellene önzőnek lenni. Nem tudom elképzelni, h gumiban nem érzel semmit. (lány vagyok amúgy, szal még jó:D:D) Utálom mikor egy fiú azt várja a barátnőjétől h gyógyszert szedjen. Arról hagy döntsön a lány. Nem vagyok tablettaellenes, de tudom h vannak mellékhatásai, amit a lánynak kell bevállalnia. Ő döntse már el, h szeretne-e és hogy egyáltalán mikor gyógyszert szedni. A guminak semmiféle mellékhatása nincsen (kivéve, ha allergiás vagy rá, de gondolom ez nem áll fenn.), barátkozz meg vele. Ne akard már h a barátnőd tönkretegye esetleg az egészségét...

2009. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
Van hüvely gyűrű is, ez nem károsítja a májat, és semmi mellékhatása nincs, mivel "helyi" fogamzásgátló, 21 napig védelmet nyújt.
2009. ápr. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszolónak: a hüvelygyűrű ugyanúgy HORMONÁLIS fogamzásgátló eszköz, mint a tabi, csak abban különbözik, hogy egy másik lyukon jut be a szervezetbe a hormon. :)) Plusz mivel nem a tápcsatorán szívódik fel, nincs az, hogy hányással, hasmenéssel kiürül, illetve nem kell vele minden nap foglakozni, mint a tabival. Elsősorban tehát technikailag különbözik a tabitól.
2009. ápr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%

Olyan nincs, hogy nem érzel semmit!

Inkább kérdezd meg a barátnődet, hogy ő érez-e a hüvelyében valamit, lehet hogy ő sem többet, mint te!

Egy veszélyes hormonkészítményt nem tukmálnék rá, arra a nőre, akit szeretnék, bocs.

És csak azért mert nem 3 perc alatt mész el, hanem 20 perc alatt.

A gumi jó is, mert késlelteti a magömlést. Vegyél vékonyabb gumit.

2009. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!