Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha szeretnék új dolgot kipróbá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretnék új dolgot kipróbálni a párommal, hogyan hozzam tudtára?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy barátnőmmel beszélgetés közben többször feljön az anális szex.Ők ezt művelik is,pozitív élménnyel.

Mi 7 éves kapcsolatban élünk,vagy egy 8 hónapos kislányunk,de mi odáig nem jutottunk el.

Igaz,amióta a kicsi megszületett,azóta valahogy a sex is lazább,jobb..Párom elég laza ezen a területen,szóval nem az a maradi tipus,de ezt még nem próbáltuk.

Szeretném a párommal az anális szexet kipróbálni,de nem tudom,hogy az :

-Milyen érzés?

-Hogyan hozzam tudtára?

-Érdemes-e síkosítót már az első "alkalomra" is beszerezni?

Tapasztalatok?Javaslatok?


2011. júl. 13. 07:44
1 2
 1/12 Smartguy86 ***** válasza:
74%

Síkosító mindenképp kell! Érzésben csak akkor lehet jó, ha el tudsz lazulni. Bárki élvezheti, a férfiak is élvezik, ha az ánuszuk környékét ingerlik, mivel tele van idegvégződéssel (egyszer próbáld ki pároddal, hogy szopás közben simogatod neki - nagyon fog élvezni, ezt garantálom!).


Hogyan hozd a tudtára? "Édes, ma este meg szeretnélek lepni!" (meztelenül, hátat fordítva kidomborított popsival) "Bárhova beteheted!" (síkosítós üveget meglebegtetve) :)

2011. júl. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi,de ha így hoznám tudtára,szerintem nem válna be.

Nem az ötleteddel van gondom,hanem a párommal...

Belevaló meg minden,de mást kell kitalálni.

Amit írtál feljebb,az oké:)Köszi.

2011. júl. 13. 07:53
 3/12 Smartguy86 ***** válasza:

Akkor csak szimplán beszélgess vele a szexről, és akkor kérdezz rá. Az is lehet, hogy ő nem akarja... de szerintem benne lenne.


Ja és amúgy azt elfelejtettem, hogy nem árt gumit használni közben!

2011. júl. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Előtte azért mosd ki! (Ne a párod ;)


Mért is nem vagy a feleségem?


A legegyszerűbb ha te kerülsz felülre és menet közben egyszer csak "véletlen" hopp mellé csúszik, "nem is olyan nagy baj most már akár ott is maradhat"

2011. júl. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Dottorre ***** válasza:

"Szívem! Ki szeretném próbálni az anális szexet, mit szólsz hozzá?"

Ez a legjobb szöveg amikor az ember ki szeretné próbálni az anális szexet.

De hogy ne érezd irónikusnak a dolgot, az ilyesmit meg kell beszélni a másikkal. Nem kell trükközgetni, szerintem nem csak nálunk kerül szóba gyakran a szex, mint téma, nincs más dolgod, mint elmondani a párodnak, hogy mit szeretnél. Ha tényleg laza, akkor úgy sem lesz gond, ha pedig nem szeretné, akkor max nemet mond, mi van akkor? Nem vagytok nyeretlen 10évesek, ebből nem lesz veszekedés....

ÉS hogy milyen?? Hát jó :P A nők többsége az első pár alkalom után már legalább úgy élvezi, mint a pasik. Nekem eddig jópár nővel volt ilyesmire példa, és talán 1 volt aki nem élvezett el tőle pár alkalom után sem. Szóval érdemes kipróbálni, ha nincs aranyered mondjuk a szüléstől, vagy hasonlók...

Jó próbálkozást :)

2011. júl. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Oké,oké.

Beszélek majd neki róla,máshogy szerintem nem működne.


Mindíg ki szoktam mosni mindkét lyukszimat:)Szeretek adni a higiéniára.


Szerintetek nekem fájni fog?Aki gyakorolja az análisat,milyen tapasztalatai vannak?

Mindent szeretnék a páromnak megtenni,meg is teszek.Ez fordítva sincs máshogyan,de kell a változatosság is nem igaz???

2011. júl. 13. 08:33
 7/12 A kérdező kommentje:

Tényleg ennyire kedvelik a nők?:)

Én meg azt hittem,hogy csak engem foglalkoztat a téma,és hogy mennyire tabu...

de bnőm is oda van érte.Akkor minél hamarabb beszélnem kell a párommal erről...

2011. júl. 13. 08:38
 8/12 anonim ***** válasza:

Van aki szereti van aki nem, szerintem jócskán többen vannak akik a kizárt h ilyet tegyek kategóriában vannak. Nyilván kell majd némi gyakorlás, elég sok erre való segédeszközről hallottam, szerintem az a legjobb ha fokozatosan haladtok. Ha rögtön durr bele bumm, az elég valószínű h fájni fog :)

Én mindezt úgy mondom, hogy mi még csak próbálgatjuk, de nekem nem tartozik az ,,ezt muszáj kipróbálnom" kategóriába, és hát a párom is elég nagy méretekkel rendelkezik szóval kétlem, hogy teljesen összejönne a dolog :) De nektek sok sikert, remélem jó lesz :)

2011. júl. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen,gondoltam,hogy nem durr bele,de majd a helyzet ahogy hozza...ha belemegy apa:)

De miért is ne menne bele?

Az én páromnak sem kicsi,sőt!:)Ezért tartok kicsit tőle,de kíváncsi is vagyok...

Ha nem lesz olyan,mint amilyennek gondoltam,akkor én sem firtatom tovább majd.De lehet utána meg majd ő lesz rajta,nem tudom.Egy próbát megér.

2011. júl. 13. 14:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok, ha még mindig nem megy keress privát, "kézen foglak" vezetlek, nem viccelek, segíteni akarok!
2011. júl. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!