Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tányleg hízlal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tányleg hízlal?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
nem..
2011. júl. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a fogamzásgátló nem hízlal, hanem az elején iszonyat étvágyat csinál ( nem mindenkinél) és ha valaki nem bírja ki azt a pár hetet egy hónapot zaba nélkül, akkor rákap a kajálásra, és meghízik, de önmagában a bogyó nem hízlal, és ha ugyanannyit eszel mint előtte az sem. csak ki kell bírni, ha esetleg étvágyat vált ki belőled
2011. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Átállíthatja az anyagcserét, és növelheti az energiatárolás mértékét, tehát igen, hízhatsz a szedése miatt, de nem mindegyiktől, és nem mindenki.
2011. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a hagyján hogy én híztam tőle majd' 10 kilót, de olyan bajszom lett, hogy nem győzőm gyantázni, hiába álltam le
2011. júl. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van akinek nagyobb lesz tőle az étvágya, esetleg az anyagcserén is változtathat, mert mégiscsak hormonokról van szó. Nem mindenki érzékeny rá és nem mindenki ugyanúgy reagál. Ha valaki feltűnően meghízik és ezt össze lehet kapcsolni a fogamzásgátló szedésével, akkor érdemes másik fajta tablettával próbálkozni.
2011. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mikor elkezdtem szedni a bogyót 47 kiló voltam most 10 kilóval több lettem. Nem voltam hízásra hajlamos és nem kezdtem el zabálni, de az én szervezetem így reagált. Attól függ milyen a szervezeted.
2011. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Scrappy111 ***** válasza:
én olyat is ismerek aki karcsúbb, formásabb lett tőle
2011. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!