Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihez kell fordulni ha fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihez kell fordulni ha fogamzásgátló tablettát szeretnék szedni? Mit kell tudni róla?

Figyelt kérdés
Leirnátok lécci, hogy miket kell tudi a tablettákrol... Eddig még semmit nem tudok rola, mindig ovszerrel védekeztünk..
2011. júl. 4. 08:57
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
most fel vagyok fázva, attól függetlenül elmehetek dokihoz??
2011. júl. 4. 09:08
 12/21 A kérdező kommentje:
ti nem hiztatok a tabitól??
2011. júl. 4. 09:09
 13/21 anonim ***** válasza:
Menj el, vérvétel, kortörténet, meg ha jól látom nem vagy szűz, akkor rákszűrés. Én nem híztam, van aki igen de akkor új tablettát kell felíratni.
2011. júl. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
köszi szépen! jol gondolod... az jo, ha akk ujat ir fel... mert nem szeretnék hizni tőle?? és van vmien mellékhatása?
2011. júl. 4. 16:54
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem szeretnél-nem szeretnél kérdés. Ha az első 3 hónapban hízol tőle akkor újat kell íratni, mert nem megfelelő a szervezetednek. Elég gyakori mellékhatás a vérzés például, de ezek a melyik mellékhatás elfogadott melyik nem majd rajta lesz a betegtájékoztatón. Én egy hónapig véreztem tőle és ez gyakori mellékhatás.
2011. júl. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

aztaaaaa:OOOO ez azért durva... egy honapig??? egyfolytában?? :(((((

és azota nem volt ien gondod??? am meddig kell szedni a tablettát h attol az időtől biztonságosan védjen??

2011. júl. 4. 17:27
 17/21 anonim ***** válasza:
árban inkább 2500-10000ig erre jobb ha felkészülsz. Ez persze 3 hónapos adag. annyit fog egyszerre felírni az orvos. Miután kiváltottad a fogamzásgátlót olvasd el figyelmesen a betegtájékoztatót és az alapján szedjed!
2011. júl. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Igen, de ez ilyen pecsételő volt, nem olyan erős mint a menszesz. De hozzátenném h én közben kórházba kerültem és elég gyenge volt a szervezetem. De múgy ez elfogadott mellékhatás nem kell megijedni. Utána megjött a menszeszem és rendesen elmúlt a vérzés, semmi más mellékhatás nem volt, leszámítva h elmúltak a görcseim és a pattanásaim.


Védettségben 1 hónap a tuti akkor már teljesen véd. Azért érdemes kivárni, mert ezalatt ha nem megfelelő a gyógyszer lehet h gyógyszert kell váltanod.

2011. júl. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!! :)
2011. júl. 6. 08:49
 20/21 anonim ***** válasza:
Háziorvos úgy írja fel, ha már régóta szeded és a nőgyógyász úgy rendelkezik, hogy ő is felírhatja. Azt hiszem van ilyen.
2011. júl. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!