Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bevettem 3 hónapja a 72 órás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevettem 3 hónapja a 72 órás tabit . és utánna megjött. De azóta nem. Most akk mivan? Megzavarta a gyógyszer a menstruáciomat? Vagy nem tudom.

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen...De tesztet csináltál már?
2009. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem nem csináltam mert megjött utánna...
2009. márc. 26. 21:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nekemis.. szilveszter után bevettem a tabit mondjuk utána kétszer jött meg de most már több napot késik és egyre többször van reggelente hányingerem..
2009. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát ez nem igaz! én csak 16 éves vagyok nem akarok terhes lenni..uristen de félek
2009. márc. 26. 21:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért nem védekeztél??

Ha terhes lennél a szüleid mit szolnának??

elvetetnéd a babát??

2009. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
védekeztem.csak kiszakatt a gumi.és azóta ugy szeretkezünk h még ha gumival is akkor sem megy belém.szóval nem ez itt a baj.1x történt meg a baj :( amugy a szüleim még azt sem engedik h barátom legyen
2009. márc. 26. 21:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát komoly bajba lehetsz..hány éves vagy??

Miért nem engedik hogy barátod legyen??

Ilyen előfordult már velem is, egy hónapig minden nap vert a víz hogy apa leszek...de szerencsére nem lettem az.Voltál már nőgyógyásznál??

2009. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
naaaaa...vettem teszted nagativ lett....ez volt egy hete.....ma megint vettem az is negativ lettt...akkor a gyógyszer kavart be???
2009. ápr. 4. 22:00
 9/9 anonim ***** válasza:
ha legközelebb ilyen van (de ne legyen figyelj rá oda pláne ennyi idősen) akkor utána kb 3-4 hét múlva el kell menni ultrahangra (nekem is volt ilyen és az orvos kifejezetten kérte, nem is értem hogy hogy nem mondta...) a vérzésnek MINDENFÉLEKÉPPEN meg kell jönnie de simán lehetsz terhes. Ezért az ultrahang.
2009. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!