Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bevettem a gyógyszeremet és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevettem a gyógyszeremet és 5percre rá nagyon rámjött a wc-zés és muszáj voltam elmenni. Szerintetek újra vegyem be?

Figyelt kérdés

(kakiltam)

Vegyem be újra a gyógyszert vagy még nem jutott el odáig 5perc alatt?


2011. jún. 25. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
nem jutott el.. nyugi..-.- de miért ide írtad ? :D kor ?
2011. jún. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és milyet kakiltál? keményet, lágyat vagy folyósat?
2011. jún. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen volt az állaga a székletnek?
2011. jún. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Teljesen mindegy, hogy milyen volt az állaga, ha csak 5 perc telt el a tabletta bevétele óta. Akkor a tabletta még bőven a gyomorban volt felszívódás nélkül. Ha meg nem is ment a hasad, akkor nem értem a kérdést.
2011. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem gyomorból szarsz/fosol. Sok IQ betyár van itt, látom :D
2011. jún. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért ide írtam mivel fogamzásgátló tablettáról van szó.


És a betegtájékoztatóban azt írják, hogy miután bevettem a tablettát nem szabad hányni illetve kakilni.(vagy ha mégis akkor újra be kell venni a gyógyszert) De mivel csak 5perc telt el ezért nem voltam benne biztos,hogy most bevegyem-e újra. Egyébként 'normál' állagú volt.


Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!:)

20/L

2011. jún. 25. 18:58
 7/8 anonim ***** válasza:
40 mmq/liter felett vegyél be egy újat, 20 mmq/liternél nincs rá szükség
2011. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

mutasd már meg nekem azt a betegtájékoztatót, amelyben az áll, hogy "nem szabad kakilni"!

A hasmenés teljesen más dolog.

Egyébként pedig csak józan paraszti ész, mint ahogy előttem is írták, nem a gyomrodból "fosol" :D

2011. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!