Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha új tabit kell íratnom 3...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha új tabit kell íratnom 3 hónap után, akkor újra megvizsgál a doki vagy csak egyszerűen felír egy másikat?

Figyelt kérdés
Lindynettet szedek, de csomó mellékhatás (végig mellfeszülés, görcsök, haspuffadás, pattanások, szünetben fejfájás, néha hányinger) kijött. Még a 3. levelet beszedem, aztán úgyis mennem kell íratni.
2009. márc. 24. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, magándokihoz jársz vagy terhesgondozóba?

Mert a magándoki úgyis rákérdez. A terhesgondozóba meg kell mondani az asszisztensnek, hogy be szeretnél menni a doktor úrhoz, mert problémáid vannak a felírt gyógyszerrel. Elmondod, mik a bajaid és a doki kiír egy másik gyógyszert. Ha már egyszer megvizsgált, szerintem még egyszer nem fog... ilyen a magyar egészségügy. (nekem vizsgálat nélkül írta fel).

2009. márc. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
SZTK-s dokinál voltam, mielőtt ezt felírta, megvizsgált. De rohadt kellemetlen volt és utána órákig fájt...Ezért akarom tudni, készülnöm kell-e a vizsgálatra, vagy csak simán felír másikat.
2009. márc. 24. 17:51
 3/3 Satanné ***** válasza:
Szia! Nem fog megvizsgálni következő alkalommal, csak ha panaszod van.... ha csak azt mondod hogy fogamzásgátlót szeretnél feliratni akkor nem fog...de ha mégis lenne bajod valami, inkább mondd el, minthogy elhallgasd azért hogy ne nyúljon hozzád...neki ez a dolga, de meg is mondhatod neki, hogy a múltkori vizsgálat kellemetlen volt számodra...
2009. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!