Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebben az esetben melyik lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben melyik lehet a megfelelő fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
Már nagyon sokfélét kipróbáltam, de vagy a fejem fáj, vagy a gyomrom, vagy hányingerem van, vagy hangulat ingadozásaim vannak. Van valaki akinek ilyen problémák mellett sikerült mégis megfelelőt találnia? Ha igen, mi a neve a gyógyszernek?
2011. jún. 21. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dienille. :)
2011. jún. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Erről még nem is hallottam. Írnál róla egy kicsit többet, légyszi? Köszi!
2011. jún. 21. 16:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Semelyik. Ha többet is kipróbáltál, és egyik sem jó, akkor nem éri meg kísérletezni. Nem mindenki bírja a hormontartalmú szereket. A fejfájás meg kifejezetten veszélyes (nagyon erős migrénes fejfájás, stroke előjele lehet).
2011. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 bix ***** válasza:
talán a nőgyógyászod tudna segíteni ebben a kérdésben is...
2011. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor viszont mi lenne a megfelelő módszer. A spirálon gondolkodtam még, de aztán annyi rémtörténetet hallottam, hogy inkább nem erőltetem. A hüvelygyűrű félek, hogy félrecsúszik. Az óvszer sem az igazi. :(
2011. jún. 21. 16:21
 6/12 anonim ***** válasza:

Alacsonyhormontartalmú tabletta, huszonegy darab egy levélben, egy dobozban három levél. 5000-6000 között mozog.


Nagyon jó. Nekem menstruációs görcs miatt írták fel elsősorban, más részt fogamzásgátlás céljából. Teljesen megszűntek a görcseim és a migrénes fejfájásom is. Pedig voltam nem egyszer ájulás közeli állapotban miatta. Megbízható tabletta, egy éve szedem, soha semmi gondom nem volt vele. Úgynevezett sárgatest hormont is tartalmaz, ami a problémás (zsíros, pattanásos) bőr helyrehozatalában is segít.


Remélem beválik. :)

Csak ajánlani tudom. :)

2011. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Utolsó: Minden forgalomban lévő tabletta alacsony hormontartalmú. Ezzel nem mondtál újat.

Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy ha egyik sem vált be, nem kell erőltetni.

Használj óvszer, ha szültél már, akkor esetleg spirált, vagy pesszárium+spermicid kombót.

2011. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én is hasonló cipőben járok,mint te.

egyiktől híztam a másiktól meg migrénes,stb. depresszió,pánikrohamok stb stb lettem.

szívesen kipróbálnék én is egy másik fajtát,de mivel amit legutóbb szedtem az is elég gyenge hormontartalmú és mégis kicseszett a szervezetemmel nem merek belevágni...

18 vagyok még csak nem szeretném,ha ilyen fiatalon bajom lenne:S

2011. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én Laurina-t szedek, és nekem teljesen jó!!! pedig én elég fejfájós vagyok, de semmi gondom sincs a gyógyszer miatt. ja és menstruációs görcseim is alig vannak!! semmi hányinger, gyomorfájás. sztem próbáld ki te is :)
2011. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

lindynette.

fejfájás csökkent vele.

libidó nőtt.

görcs alig előtte erős volt.

hangulat nem ingadozik.

én úgy kaptam hogy pajzsmirigy probléma mellet is jo.


Lexi19

2011. jún. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!