Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem védekeztünk, viszont a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem védekeztünk, viszont a pasi nem "ment el", mert félbehagytuk a dolgot. Attól még teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert azt mondják, hogy az előváladékban is lehetnek spermiumok, főleg ha a férfi az előtte lévő kb. 72 órában szexelt vkivel, vagy önkielégítést végzett(a fő hogy volt ejakuláció). Erről pedig nem kérdeztem.

Szerintetek???


2011. jún. 21. 15:41
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Talán ha kiderülne, egy kicsit megijednék, mert 3-5 évvel későbbre terveztem a dolgot, de semmiképpen sem lehet abortusz a vége!!
2011. jún. 21. 16:08
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Jah így szaporodnak az idióta emberek...majd azért ne anyádnak kelljen eltartani mert gondolom 17évesen még bőven a suli padját koptatod...
2011. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 napietus ***** válasza:
najó, eddig nem mondtam semmi degradálót, de azért mindenesetre gratulálok anyukádnak a kiváló neveléséhez...hogy lehetsz ennyire felelőtlen? ugye, ha ezt megúszod, tanulsz belőle és többet nem lesz ilyen?
2011. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy hibáztunk. Hibáztam. De az abortusz véleményem szerint gyilkosság. És ha várandós lennék nem ölném meg azt a gyereket, akit életem szerelmétől várok és nem tehet semmiről.

Tény, hogy ott az eltartás kérdése, de ha úgy alakul, hogy ezen kell gondolkodni, akkor ott lesz rá 9 hónap.

2011. jún. 21. 16:15
 15/25 A kérdező kommentje:
Különben sem egy velem egykorú sráccal történt a dolog. Ő nemsoká egyébként is szeretne már gyerekeket. És azt mondta, hogy szándékában áll megkérni a kezem, mihelyt betöltöttem a 18-at.
2011. jún. 21. 16:20
 16/25 anonim ***** válasza:
csak hogy örüljél, én pont így estem teherbe.
2011. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 napietus ***** válasza:
ja, hogy AZT MONDTA...aha...így már egészen más...naiv libus vagy, de mind1...
2011. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

nem mondtam, hogy el is hiszem, de elég határozottan állítja ezt(még ha esetleg hazudik is...), és ha elmondanám mennyi ideje, akkor nem engem tartanál naivnak, hanem őt pedofilnak... XD De most komolyan! Lehet hogy naiv vagyok, ő meg.. meg... nem is tudom mi, de akkor mi van?

Egyébként köszönöm az értelmes válaszokat.

2011. jún. 21. 16:36
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Minek szülnél gyereket? Annyi eszed sincs mint egy marék tyúknak...Anyukád nevelné fel, nem pedig te. 21-22 évesen már vernéd a tamtamot, hogy nem élted ki magad, nincs befejezve a sulid, a pasid otthagy mert neki sincs túl sok esze, a gyerek meg majd ott bőg melletted...ez az élet vár rád! . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

2011. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Talán ez.

De minek vészmadárkodni, és rosszmájúskodni. Mindenki azzal jön hogy hülye meg naiv vagyok, és ezzel is csak azt erősítik meg, amit már eleve magamról gondoltam az eset után. De még egyáltalán nem biztos, hogy a dolognak gyerekbőgés lesz a vége, anyám meg nem nevelné fel, ha lenne is, az hétszentség!!

2011. jún. 21. 16:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!