Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A yasminelletől alakuhat ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A yasminelletől alakuhat ki láb fájás?

Figyelt kérdés
most kezdtem el a 2 levelet szedni es ugy erzem hogy néha fájdogál a lábam.már az első hónpban is éreztem.nem nagyon fáj de néha azert megérzem.
2009. márc. 24. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
ha trombozisra hajlamos vagy akkor igen
2009. márc. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
es ez a későbbiek soran okozhat problémat?mert csak ugy ne szokott fajni a lábam.
2009. márc. 24. 11:30
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is fáj és yasminellet szedek úh el is mentem orvoshoz de aztán kiderült h nem attól, hanem mert porckopásom van :(
2009. márc. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, okozhat. Növekszik, elakad valahol, és bele is halhatsz. Pontosan nem tudom hogy zajlik az egész, de google a barátod, keress rá a trombózisra, mert a nőkre veszélyes a mélyvénás trombózis, és a tabletta hajlamosít rá. Ha nem vizsgáltatod ki halálhoz, szívrohamhoz vezethet.
2009. márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rá van írva papírra, vagy kérdezd meg orvostól.
2009. márc. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet trombózis tünet. Azzal meg nem szabad játszani. Doki a titka.
2009. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én ezt emlitettem a dokinak azt mondta hogy még szedjem de azert ideges vagyok mert néha még faj.
2009. márc. 24. 13:11
 8/8 anonim válasza:
100%
sokkal több folyadékot lehetőleg vizet kell inni!!!, ennyi. ha fiatal vagy akkor annyira nem gond (kivéve ha kiemelt hajlamod van a trombózisra), de 35 felett főleg ha dohányzol is akkor vigyázzni kell nagyon. a fogitabitól sürübb lesz a véred tulkép azé kell inni, meg a trombózis is ilyen h besűrűdik és rög képződik és elzárja az eret.
2009. márc. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!