Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció alatt lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatt lehetek terhes? :\ HELP!

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy a menstruációm 4. napján voltam... aznap igencsak elkapott minket a hév, és már lenyomtunk 2 menetet... este viszont úgy voltunk vele kipróbáljuk óvszer nélkül. A barátom nagyon fáradt volt, szinte előváladék se jött neki, el pedig nem élvezett el bennem. Másnap ugye 5. napban voltam, véreztem, meg kicsit aztán is... most akkor lehetek terhes? :S /komolyan légyszi../ 18/L
2011. jún. 20. 00:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
90%
Az esély megvan rá,de elég csekély.Szerintem nem leszel terhes,de legközelebb vigyázzatok!!4
2011. jún. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

Ovszer használat után le lett mosva a nemiszerve?

Mert ha nem, akkor kb 100%, hogy az vagy, és ha le lett, akkor, ha tényleg nem élvezett beléd, akkor 0%...

2011. jún. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
úgylesz... azóta am átváltottam tablettára.. kíváncsi leszek :S
2011. jún. 20. 00:13
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

megvan rá az esély.lehetni lehetsz terhes,de nem olyan nagy a valószínűsége.

nem akarlak kiábrándítani,de simán el tudom képzelni hogy terhes vagy.

nem tudom miért nem tudtok gondolkodni.most ez így jobb?

2011. jún. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
dehát még menstruáltam, utána is... és nem élvezett belém.. előváladék se jött... és előtte fürdöttünk... :\ csaknem vagyok az :SSSS
2011. jún. 20. 00:15
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nyilván, ha menstruáció közben vagytok, akkor utána akkor is vérezni fogsz még, ha utána egy héttel teherbe esel... mert ugye nem ágyazódik be rögtön.
2011. jún. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

Még peteéréskor is csak 15% a teherbeesés esélye. Menstruáció alatt kb 0,000001% a teherbeesés esélye.


Természetesen semmi sem lehetetlen, még a szűznemzés sem (lsd. Jézus), de feleslegesen kár idegeskedni.

2011. jún. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi!!!
2011. jún. 20. 10:05
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Minimális az esélye!

De a mensi alatti szexet kerüljétek, nagyon csúnya fertőzéseket kaphatsz el így!

2011. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Gyakorlatilag esélytelen a dolog. Ne aggódj, de nem undorodtatok attól, hogy te éppen menstruáltál. Az én pasim úgy nem is akarná csinálni.
2011. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!