Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 napja lefeküdtem a barátomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 napja lefeküdtem a barátommal...óvszert használtunk! Mennyire volt így biztonságos?

Figyelt kérdés
am neki ez volt az első, nekem nem! de eddig tabit szedtem! most használtam először óvszert! na és a barátom is ugye még nem használt óvszert! az elején bénázott vele, de aztán csak felhúzta..a gond az h használat közbe csúszkált, de nagyon figyeltünk h ne essen le és ne maradjon bennem! egyszer gumit is cseréltünk...mert elég sokáig voltunk együtt! és féltünk h már nem bírja 1 óvszer a srapát:( lehetek terhes ettől h csúszkált?:S
2009. márc. 23. 17:42
 1/9 A kérdező kommentje:
strapát* jah és az óvszer nem volt nagy! pont jó volt neki! csak vmiért csúszkált
2009. márc. 23. 17:44
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Még jó hogy csúszkál kicsit, elég fájdalmas lenne a dolog neki is és neked is, ha csak szilárdan ott állna, semmi síkosság (vagyis semmi csúszka).
2009. márc. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
lehet félreértetted:( úgy csúszkált..h egyszer kétszer kihúzta..és kicsit lentett csúszott a f*rkán:D de aztán visszaigazítottuk:P szal nem jött le teljesen csak pár cm-re
2009. márc. 23. 17:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azzal sincs baj, nem lehet minden farkinca olyan szabványméret, mint amit legyártanak. Az a lényeg, hogy visszaigazítottátok! ;)
2009. márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi;)megnyugtattál:P
2009. márc. 23. 18:08
 6/9 A kérdező kommentje:
ÍRJATOK MÉG LÉCCI:)
2009. márc. 23. 18:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Abszolúte nem kell aggódnod, minden oké. Javallott többféle márkát is kipróbálni, valamelyik majdcsak jobb lesz! Nekem például a Masculan túl kicsi volt, és a Rako, Lifestyles, Durex fajták voltak jók.
2009. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem ismered az óvszert, soha nem hallottál róla, hogy nem tudsz ennyire semmit róla?

Nem vagy terhes, nyugi, és kicsit nézz után a dolgoknak légyszi.

2009. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
99,9 %-os biztonság.
2009. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!