Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet a gond? Késik, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? Késik, nem szokott. Leszögezném nem "felelőtlen kamasz" vagyok (csak azért, mert elég sok lehurrogó, kioktató választ olvastam. )

Figyelt kérdés
Lefeküdtem egy sráccal használtunk óvszert, egyik se szakadt el,átnéztük, persze 100% sosincs. kb 3 hete volt, előtte 3 nappal múlt el. Most pár napja késik, nem szokott. Ez jelenthet terhességet mégis, vagy ennyi késés még normális? terhesség nem valószínű, de mindig félek védekezés ellenére is. És tényleg nem késett még soha...
2011. jún. 18. 11:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem csinálj egy terhességi tesztet...
2011. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
ha nem vagy felelőtlen kamasz, akkor nem itt tennéd fel a kérdést, ahol erre nem tudja neked megadni senki a biztos választ, hanem elmész veszel egy tesztet és meg csinálod,
2011. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem 5 napot simán késhet... de ha annál több akkor lehet kéne tesztelni. de persze ha most rástresszelsz, akkor még késhet pár napot
2011. jún. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
nekem is most majdnem 2 hetet késett,de az volt a problémám hogy felfáztam.. ha ez nem lett volna,akkor azt hiszem teszteltem volna. az a legbiztosabb,mert ha nem vagy terhes,először is megnyugszol,másrészt tudod hogy valami más áll a háttérben és irány az orvos.
2011. jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
stressz is okozhatja a késést,azon idegeskedsz,hogy késik,aztán még többet fog,ha ezen agyalsz...nyugi
2011. jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
utolsó vagyok. nekem sem késik soha mellesleg.
2011. jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem soha az életbe nem késett max egy nap ide oda.most mégis késett több mint két hetet.már örültünk hogy végre összejött a pici.erre megjött a havim.valoszinüleg belsö stressz hogy a párom messze van,de nem éreztem kivülröl annak magam.szerintem ne aggodj.ha a gumi kilukadt azt utána észrevettétek volna.és ha egyszer sem dugta be gumi nélkül,akkor mitöl lehetnél már terhes?:) ne aggodj szerintem,de csinálj egy tesztet mert ha bestresszel méginkább késni fog és méginkább megijedsz
2011. jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A 2. kommentelőnek: bejelentkeztem nőgyógyászhoz természetesen jövő hétre. de gondoltam mások tapasztalata, véleménye segít, hogy megnyugodjak és lehet megjön.

Többieknek köszönöm! Stressz sajnos van, párom most utazik 3 hóra külföldre, stb. Csak stressz (gondolom mindenkinek) mindig van, ettől eddig nem késett, de ez kivétel is lehet.

2011. jún. 18. 11:57
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelőnek: akkor hasonló az érzelmi háttér, úgy érzem:), lehet nekem is ez okozza. Nem, nem, gumi nélkül soha semmilyen körülmények között.
2011. jún. 18. 11:59
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem sem késett soha stressztől,aztán egyszercsak olyan időszakom volt,hogy utáltam bejárni a munkahelyemre,mert állandóan ment bent a cseszegetés,ennek következtében fél évig 50 naponta jött meg,a normális 28 helyett...
2011. jún. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!