Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? (fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? (fogamzásgátló váltás)

Figyelt kérdés
1 hónapja váltottam gyógyszert, a 7napos szünetben.. 7nap kezdtem az új gyógyszert, 1 hétig kiegészítő védekezést használtunk, utána már nem..a hatás az ugyanúgy megvolt a gyógyszernek? ma kéne hogy megjöjjön, eddig nem jött meg, multkor is ígyvolt hogy a levél befejezésével a 7napos szünet után kezdtem másfajta gyógyszert akkor rendesen megjött..
2011. jún. 17. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
tudod minden gyógyszer más és más. más összetevőket használnak, és azt is más arányban. és tudod idő kell míg a szervezeted hozzászokik. a napokban vegyél egy tesztet, remélem negatív lesz, és később gyógyszerváltásnál vedd figyelembe, amit az előbb leírtam. és legalább 2 hétig védekezzetek.
2011. jún. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én már többször váltottam gyógyszert, én is a szünet után a kezdtem szedni az újat. De én rákérdeztem a dokinál, hogy ilyenkor kell e kiegészítő védekezés vagy nem. Mindegyik alkalommal azt mondta, hogy nyugi így sem múlik a hatása. Viszont volt olyan, hogy a váltás után máskor jött meg, mert az a gyógyszer máshogy hat. Szóval nyugi! Tuti nem vagy terhes, ha rendben szedted, és semmi gond nem volt.
2011. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
huu Köszönöm, az előző válaszoló válasza után elkezdett verni a szivem erősen.. nagyon izgulok..
2011. jún. 17. 17:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem valószínű a terhesség. Vagy ha esetleg mégis, akkor sem a váltás miatt:D

Egyébként ez már a harmadik gyógyszered? Lehet nem kellene erőltetned, ha egyik sem jött be...

2011. jún. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2. novynette és kanissa, attólfügg melyiket kapom meg..
2011. jún. 17. 18:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Mármint ugyanaz a tabi hatóyanaga? Akkor meg tök felesleges a kiegészítő védekezés.
2011. jún. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azt nem tudom sajnos :((
2011. jún. 17. 19:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát olvasd el a betegtájékoztatóját vagy nézd meg a dobozán:D De gondolom ha a patikában egyszer ezt adnak, egyszer azt, akkor azért, mert tök ugyanaz a kettő...
2011. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt könnyen meg állapíthatod, hogy ugyan az e a ható anyag, ugyanis benne van a tájékoztatóban. De erről a kanissáról nem találtam a neten semmit :O
2011. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!