Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Anális sex gumi nélkül, gáz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális sex gumi nélkül, gáz?

Figyelt kérdés

Párommal 2-3x kipróbáltuk, kíváncsiak voltunk milyen anális sex, de hallottam hogy nem veszélyztelen gumi nélkül.

Miután végeztünk rendesen megmostuk mindenünket :D teljes zuhany meg minden, szerintetek lehet gáz belöle?


2009. márc. 23. 10:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
mi is gumi nélkül szoktuk csinálni, utána pedig zuhany, semmi bajunk sincs, egyszer elkaptam egy fertőzést mert utána betette nekem a vaginámba igaz csak pár másodpercre mer rögtön rászoltam h ne tegye be utána, és így is elkaptam csak pár másodperc utána, azóta nem teszi be oda utána, és így egyikünknek sincs baja...amúgy nemtom de én nem élvezem, annyi élvezetem van benne hogy a barátom élvezi, aminek örülök de amúgy én semmit nem érzek, sőt az elején mindig olyan érzésem van hogy kikell mennem a wc rw nagy dolgot csinálni xD
2010. máj. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!